הכירו את המשחק החדש והבלתי צפוי של יוצרי Saints Row

2 תגובות

אחרי שעשו צחוק מהכל ומכולם עם סדרת משחקי העולם הפתוח שלהם, אנשי המפתחת Volition חושפים את Agents of Mayhem, שינסה להתמקד באקשן ידידותי יותר למשתמש הממוצע

לאן פונים אחרי שהצלתם את כדור הארץ מפני פלישת חייזרים אימתנית, חיסלתם את השטן בכבודו ובעצמו ושיחזרתם את העולם? אל העתיד, מסתבר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


המפתחת האמריקאית Volition Inc. וחברת האם שלה Deep Silver חשפו את המשחק הבא שלהם, Agents of Mayhem, אשר מהווה מעין אתחול עבור העולם העלילתי של סדרת Saints Row האהודה והמטורפת – הפעם בסגנון שמנסה לשמר את האקשן אך גם להציע גישה פחות קיצונית, וכזו שתקרוץ לקהל שחקנים רחב ומגוון יותר.

aom

ב-Agents of Mayhem תקבלו עולם פתוח עבור שחקן יחיד בו תשלטו בשלושה סוכני-על (מתוך 12 זמינים) עמוסים בנשקים ובגאדג'טים עתידניים, כשהמטרה היא למנוע מארגון נבלי העל LEGION להרוס את מדינות העולם והסדר העולמי כולו.

aom2

עולם המשחק מתרחש בגירסה עתידנית של העיר סיאול, כאשר ברקע ניתן יהיה למצוא כמה וכמה רמזים לכך שמדובר במשחק שנולד מתוך Saints Row – לוגו קבוצת סוכני העל Mayhem הוא כמעט זהה לזה של כנופיית הקדושים וצבעם הרשמי הוא סגול, תאגיד Ultor ממשיך להיות זה שמושך בחוטים מאחורי הקלעים גם כאן ויש גם מספר דמויות משניות שיבצעו הופעות אורח. עם זאת, די ברור כי יש כאן נסיון לשינוי הגישה הכללית, שמגיע אחרי טענות רבות שנשמעו אודות Saints Row בכל הנוגע לסקסיזם, תכנים מיניים מוחצנים ועוד.

Agents of Mayhem מיועד להגיע למחשבים האישיים ולקונסולות ה- וה- 4 במהלך השנה הבאה – ואנחנו מקווים לגלות עוד פרטים רלוונטיים, וגם לקבל טעימה מהמשחקיות, במהלך הימים הקרובים.

aom3avatar
smootskin
smootskin

לא סובל את סיינט רו', לא יודע מה לצפות מזה עד שנראה גיימפליי

Sarm1x
Sarm1x

נראה טוב, אך אם לא יהיה CO-OP זה יהיה שווה לכלום.