ההפתעות של Bethesda: התנסות חינם וגירסת מציאות מדומה לדום, שידרוג חינמי לבעלי Skyrim • HWzone
E3 2016גיימינג

ההפתעות של Bethesda: התנסות חינם וגירסת מציאות מדומה לדום, שידרוג חינמי לבעלי Skyrim

המפתחת תביא את החדש ואת Fallout 4 אל עידן המציאות המדומה, ותספק את Skyrim: Special Edition חינם לכל בעלי ה-Legendary Edition במחשבים האישיים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


גם השנה מסיבת העיתונאים של Bethesda בתערוכת הייתה מלאה בכל טוב, עם שילוב בין כותרים חדשים לבין שיפורים והרחבות לכותרים פופולריים קיימים. אחרי שהצגנו לכם את Dishonored 2 ואת Prey – הגיע הזמן לדבר על כמה מהתוכניות של החברה להרחבת קהל היעד עבור Doom, Fallout 4 ו-.

Doom החדש, שהתקבל בברכה בידי חלק ניכר מהמבקרים והשחקנים, יזכה לתוספת חינמית של מפות ויכולות עבור מצד המשחק המקוון שלו (שהוגדר לרוב בתור החוליה הכי חלשה בו), לצד שיפורים לממשק ה-SnapMap ליצירת מפות וכמובן גם תכני DLC מוספים בתשלום, כמו כמעט כל משחק מודרני בשנת 2016.

עם זאת, בניגוד מסויים למגמה הכללית בשוק, במפתחת החליטו להציע גם 'דמו' חינמי עבור המשחק – לתקופה של כשבוע בלבד: משתמשי ה-Steam וגם בעלי קונסולות ה- וה- 4 יוכלו למצוא גירסה להורדה של המשחק אשר כוללת את השלב הראשון במצב השחקן היחיד שלו, לשם התרשמות לפני ביצוע הרכישה. ההצעה תהיה זמינה רק עד סוף השבוע הבא, לכאורה, אז מומלץ לנצל אותה כבר עכשיו.

גם הלהיט Fallout 4 יזכה לעוד חבילות DLC שירחיבו את כמות התוכן שבו – שלוש הרחבות אחרונות, אשר יושקו מדי חודש החל משבוע הבא, חינם לכל רוכשי ה-Season Pass ובתשלום לכל מי שלא קנו אותו. אם לא די בכך – ב-Bethesda הצהירו כי גם Fallout 4 וגם Doom החדש יושקו בגירסאות תומכות מציאות מדומה מלאה, בהתבסס על Steam ועל משקפי ה- Vive שמתבססות על הפלטפורמה: Fallout 4 יגיע במהלך השנה הבאה, ו- יגיע מתישהו אחריו. איך בדיוק זה ייראה ואיך זה יעבוד? אלה תהיות שבהחלט נקווה לקבל עליהן את התשובות בהקדם.

btt2

לקינוח, ב-Bethesda ביצעו הכרזה נוספת – על כך שכל אלו שרכשו את The Elder Scrolls: בגירסת ה-Legendary Edition המלאה שלו (או לחילופין, רכשו את המשחק ואת כל חבילות ה-DLC שלו) יהיה זכאים לשידרוג חינמי לגירסת ה-Special Edition המלאה ובעלת היכולות הגראפיות המשופרות, כשזו תושק לקונסולות הדור החדש וגם למחשבים האישיים ב-28 באוקטובר. הגירסה החדשה אמורה להציע את יכולת התקנת וניהול המודים הישירה שקיימת גם ב-Fallout 4, אך האם השידרוג הויזואלי באמת יוכל להתחרות בכל הטוב שיש לעולם המודינג להציע עבור הכותר? נחיה ונראה.

btt


תגיות
Back to top button
Close
Close