שיא השיאים: מחשב All-In-One - במסך 49 אינץ׳ • HWzone
Computex 2018מחשביםמסכיםכתבות נבחרות

שיא השיאים: מחשב All-In-One – במסך 49 אינץ׳

אם כבר החלטתם ללכת על המסך השולחני הגדול ביותר בסביבה – אז למה שלא יכלול גם חומרת מחשב מלאה בתוכו?

חברת Colorful הסינית ידועה ביצירותיה המאסיביות, בייחוד בתחום כרטיסי המסך, אך מסתבר שהיא מסוגלת לספק לנו חידושים גדולים גם בתחומים אחרים – מחשבי 'הכל באחד', לדוגמא.

ב-Computex 2018 הזדמן לנו לראות את ה-Onebot S49 העצום, שכולל פאנל PLS בגודל אלכסוני של 49 אינץ׳ , שאינו קמור, עם רזולוציית Double FullHD (או 3,840×1,080 פיקסלים, במספרים) וקצב רענון מירבי יפה של עד 144 הרץ – אך בעוד שמסכי 49 אינץ' אולטרה-רחבים אחרים כמו זה שהציגה אסוס מסתפקים בהיותם אמצעי תצוגה, ה-Onebot הוא יחידה מוכללת שלמה עם חומרת ביניים לא רעה שנפרשת בחלקו האחורי של הפאנל.

גדול ומרשים – אך בעיקר יחיד במינו

המחשב הארוך עד מאוד יכלול מעבד Core i7-7700 מרובע ליבות מדור ה-Kaby Lake, זכרון של 16 ג'יגה-בייט, כונן בממשק M.2 של 256 ג'יגה-בייט, כרטיס גראפי מדגם GeForce GTX 1060 עם 6 ג'יגה-בייט של GDDR5 (בגרסתו הניידת, סביר להניח), מערכת 10 וגם חיבורי , קישוריות Wi-Fi אלחוטית וצמד רמקולים בהספק 5 וואט כל אחד. בחברה בחרו לרכז את כל החומרה בקובייה אחת שנמצאת במרכז מעמד המסך, כאשר סביר להניח כי פריסה רחבה יותר של הרכיבים מאחורי פאנל התצוגה תאפשר לכלול בפנים עוצמת עיבוד ונפחי גבוהים עוד יותר.

כל רכיבי המחשב מרוכזים באמצע, ומאפשרים לפרופיל של המסך להיות דק מאוד בקצוותיו
מקור התמונות: anandtech.com

ספק גדול עם המוצר הזה, כמו רוב המוצרים של Colorful, יגיע באופן רשמי לשווקים במערב, ועל אחת כמה וכמה כאן בישראל, אבל היי – זו המחשה ראשונה לקונספט שעוד עשוי להפוך לטרנד חדש גם עבור יצרניות אחרות עם נוכחות בינלאומית גדולה יותר. מה דעתכם על הכיוון הזה? בואו לספר בתגובות.

יש יצרניות נוספות כמו שהציגו מסכי 49 אינץ' (בתמונה) – אך בינתיים ראינו רק אחד ויחיד שבו המחשב כבר נמצא בפנים

תגיות

3 תגובות

  1. אף אחד לא יקנה את הבולשיט הזה. ואפשר להפסיק לפרסם את השטויות האלו?

    1. זה אתר טכנולוגי לפני הכל..
      זה שאתה לא מעוניין במוצר מסוים, לא אומר שהם לא צריכים להביא לנו את הידיעה.
      פעם הבאה תדפדף, אתה לא חייב להיכנס לכתבה.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close