אסוס מציגה: ספקי כוח וגופי קירורי כפי שטרם הכרתם

מותג ה-ROG לא מפסיק להתפתח לרגע, וכעת בתפריט – גם קירורי מים וספקי כוח משוכללים במיוחד, עם מסכי OLED!

אסוס החליטה לכבוש פסגות חדשות ב-Computex 2018, ועשתה זאת בסטייל ובטכנולוגיות קיצוניות כמיטב המסורת של מותג ה-ROG שלה.

ראשונים הוצגו צמד קירורי מים במעגל סגור שיצטרפו אל מבחר גדול שכבר מחכה בחנויות למרכיבי המערכות העוצמתיות והמשוכללות – ה-Ryou עם מאוורר בודד או צמד מאווררים של 120 מילימטר, וה-Ryujin שעולה רמה עם רדיאטור כפול עד משולש בגודל כללי של 240 מילימטר או 360 מילימטר.

אם כבר קירור גיימינג – אז למה לוותר על נורות הלד הניתנות לתכנות?

שני הקירורים יבוססו על מערכת מים מבית חברת Asetek – ויציעו מסך OLED צבעוני זעיר מובנה של 1.77 אינץ׳ אשר יוכל להציג נתוני טמפרטורה, מהירות סיבוב וכדומה לצד מיני תמונות JPG ואנימציות GIF צנועות שניתן יהיה לעדכן ולהתאים לבד (מי מתנדב לבדוק האם יש סיכוי שהדבר הזה יריץ את Doom?) – וכמובן שתהיה גם הארת לד צבעונית, עם תמיכה ביישום ה-Aura Sync לסנכרון אל שאר רכיביה של אסוס במערך. ה-Ryujin יציע מאווררים מתוצרת Noctua המפורסמת ומאוורר נוסף של 60 מילימטר במשאבה עצמה, ואילו ה-Ryou יציע מאווררים מפיתוח עצמי של אסוס.

קירורים לאלו שרוצים להשלים מערכת מחשב מלאה שבה הכל מגיע עם לוגו ה-ROG המוכר

המוצר החדש השני הוא ספק הכוח הראשון של המותג ROG – יחידת 1,200 וואט מאסיבית ומודולרית לחלוטין שקיבלה את השם ההולם Thor. שימוש ברכיבים איכותיים ואמינים אמור להבטיח פעולה שקטה וקרירה ככל האפשר בתוספת אחריות לעשור, הארת לד צבעונית קיימת גם כאן וכך גם מסך ה-OLED המובנה שיציג טמפרטורות או צריכה ממשית, כאשר עמידה בתקן ה-80Plus Platinum מבטיחה נצילות ויעילות מהגבוהות ביותר שיש לשוק הזה להציע.

ספק כוח שאמור לפעול בחרישיות מוחלטת ברוב הזמן, ללא המאוורר

באירועים כמו Computex לא נהוג לתת לדברים פעוטים כמו תגי מחיר להרוס את החגיגה, ועל כן אנחנו עדיין לא ממש יודעים כמה יעלה ה-Thor או כמה יעלו הקירורים – אך הניחוש שלנו הוא שהם ישתייכו לקצה העליון של הקטגוריות הרלוונטיות להן, בתור בחירה ששמורה לאלו המרכיבים מערכת על טהרת המותג ROG מקצה ועד קצה.