היכרות עם המפלצת: נייד ה-Titan GT75 המשוכלל של MSI • HWzone
Computex 2018מחשביםמעבדיםמחשבים ניידים

היכרות עם המפלצת: נייד ה-Titan GT75 המשוכלל של MSI

הגלגול החדש של המחשב הנייד הראשון לו חיבור במהירות 10 ג׳יגה-ביט בשנייה כבר כאן, והביא עמו תגבורת

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


MSI הציגה מספר מחשבים בתערוכת Computex לשנת 2018, כשאת ההצגה גנב ללא קושי מיוחד, לפחות עבור כל אלו עם עניין כלשהו בגיימינג, ה-GT75 8RG המשגע והמשוגע.

נייד ה-17.3 אינץ׳ הוצג למעשה כבר בחודש אפריל, אך לא תזיק לנו לחיצת יד נוספת עם הדגם היחיד (כנראה) בקטגוריה שמצוייד בחיבור Ethernet קווי במהירות מירבית של 10 ג׳יגה-ביט בשנייה בהתבסס על כרטיס מחברת Aquantia, כלומר פי 10 ממה שתמצאו בכל הניידים האחרים. עוד תמצאו בדגם השוקל 4.5 קילוגרם פאנל VA ברזולוציית 4K ובקצב רענון של עד 60 הרץ או פאנל TN ברזולוציית 1080p בקצב רענון של 120 הרץ, מעבד Core i9-8950HK משושה עם מכפלה פתוחה ופוטנציאל להמהרה, כרטיס גראפי מסוג Geforce GTX 1080, זכרון של עד 64 ג׳יגה-בייט וגם מערך שיכול להיות מורכב מעד שלושה כונני M.2 ומכונן 2.5 אינץ׳ נוסף מכאני.

הטיטאן הופך למשוכלל יותר מבעבר

ה-Titan GT75 8RG כולל צמד רמקולים עוצמתיים יחסית של 3 וואט ועוד סאב-וופר ייעודי של 5 וואט, כרטיס רשת ממותג Killer המבטיח לספק ביצועי גיימינג מטוייבים, חיבורי USB 3.1 Gen.2 מודרניים בתצורות Type-A, חיבור Thunderbolt 3, מקלדת מכאנית עם הארה מובנית צבעונית, מערך המורכב מזוג מאווררים ותשעה צינורות להולכת חום וגם סוללת 90 וואט-שעה נדיבה יחסית, שתוכל לאפשר זמן עבודה ארוך עד כמה שניתן (ביחס לחומרה האימתנית והבזבזנית בהתאם) ללא חיבור קבוע לרשת החשמל.

אפשרות לבחור במערך SLI של (מדגם GTX 1070) שהיית קיימת בדגמים קודמים נעלמה – ואולי עדיף שכך, בעידן בו התמיכה בהם הולכת ופוחתת בהדרגה

MSI הציגה נייד גיימינג גדול נוסף העונה לשם GE73 Raider RGB 8RF, על שם הנורות הצבעוניות המעטרות אותו מבחוץ ומבפנים בהתאם לטרנד הלוהט בתחום. גם כאן תמצאו את אותה בחירה לבין פאנל 17.3 אינץ׳ איכותי יותר בקצב רענון רגיל לבין פאנל בקצב מהיר כפליים, עם מעבדי Core i7 משושים מדור ה-Coffe Lake, זכרון של עד 32 ג׳יגה-בייט, מערך שמורכב מצמד כונני M.2 וכונן 2.5 אינץ׳ מכאני וגם כרטיס גראפי מדגם GTX 1070.

ה-Raider קל משמעותית מאחיו למרות שהוא שומר על אותם פאנלים לתצוגה, עם קצת פחות מ-2.89 קילוגרם

המקלדת המכאנית ומחבר ה-10 ג׳יגה-ביט בשנייה כבר לא כאן אמנם, אך עדיין תמצאו בדגם זה הארת RGB ייעודית לכל מקש במקלדת, חיבור Gigabit Ethernet ממותג ה-Killer וגם מערך אודיו מסקרן עם זוג וזוג וופרים, בהספק 3 וואט כל אחד.

הסוללה היא בקיבולת מצומצמת משמעותית של 51 וואט-שעה וגם חיבור ה- 3 כבר לא כאן,אך לפחות המחיר עתיד להיות מעט יותר שפוי

הדגמים הללו עתידים להיות זמינים לרכישה כבר עתה או בקרוב מאוד, עם מחירים של 2,000 דולר ומעלה – ואף כ-2,700 דולר ומעלה במקרה של ה-. מה דעתכם? שתפו בתגובות!


תגיות
Back to top button
Close
Close