עוברים להיברידי: EVGA חושפת את דגם ה-RTX 2080 Ti המשוכלל מכולם

שיתוף הפעולה של החברה האמריקאית עם הממהיר הנודע K|NGP|N ממשיך גם בעידן ה-Turing

דגמי ה-Turing המשוכללים ביותר שניתן להעלות על הדעת מגיעים לתערוכת CES, ואחד מהבולטים שבהם הוא ללא ספק זה שנוצר בשיתוף פעולה בין אחד השמות הכי מוכרים בעולם האוברקלוקינג וינס לוסידו לבין חברת EVGA – אשר לאחר כמה וכמה דורות בשימוש בקירורי אוויר מאסיביים בלבד הופך לפתע להיברידי, עם שילוב בין מים במעגל סגור ורדיאטור נפרד למאוורר יחיד מאסיבי שנמצא על גוף היחידה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


המעגל המודפס של הכרטיס כולל עיצוב עם 19 (!) פאזות אספקת מתח ליציבות מירבית בפעולה גם בהספקים ותדרים גבוהים במיוחד, גוף עשוי נחושת עם מאוורר 100 מילימטרים מעליו וכמובן גם צינורות נוזל שעוברים דרכו בדרך על רדיאטור 120 מילימטרים חיצוני, שלושה חיבורי 8PIN לאספקת מתח מירבית של כ-520 וואט, מחבר ייעודי עבור מכשיר ה-EVBot שמשמש ממהירים מקצוענים ואפילו מסך LCD מובנה שיציג נתונים קריטיים אודות המוצר כמו טמפרטורה בנקודות המדידה, תדרים, מתחים וכדומה.

משנה עיצוב ומשנה גישה – אך לא משנה את השאיפה להיות המלך של חובבי ההמהרה
מקור התמונות: techpowerup.com

הכרטיס המפלצתי הזה צפוי להיות זמין לרכישה כבר בסוף החודש הנוכחי, כאשר סימן השאלה הגדולה ביותר הוא כמובן מחירו לצרכן – עם הערכות זהירות שלנו (ושל שלל גורמים אחרים ברשת) שסכום זה יעלה אל מעל 1,500 דולר, כאשר יתכן ונראה מספר תתי-גרסאות שונות עם ליבות שנבחרו ונבחנו בקפידה מבעוד מועד ברמות עלות שונות. האם זה יהיה ה- 2080 Ti שישבור את כל שיאי הביצועים לכרטיס יחיד? יש עוד כמה וכמה טוענים לכתר שגם מהם אי אפשר להתעלם.

מסכים בכרטיסי מסך הופכים למראה נפוץ יותר ויותר – ומדובר בגימיק שאפילו עשוי להיות שימושי מאוד למשתמשים מתקדמים, לשם שינוי