הכירו את כרטיס המסך המשוכלל ביותר של אסוס

דגם ה-Matrix החדש עשוי להיות ה- 2080 Ti הכי מהיר עד היום

תערוכת CES 2019 סיפקה לנו כמה וכמה דגמי כרטיסי מסך שאפשר לחלום עליהם, וה-RTX 2080 Ti Matrix של אסוס בהחלט ראוי להשתייך לקטגוריה – עם מים היברידי ייחודי שאינו מתבסס על רדיאטור חיצוני ותדרי עבודה מרשימים מאוד היישר מהמפעל.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


למרות שבמבט ראשון הכרטיס נראה כמו עוד דגם מתקדם ומאסיבי בעל אוויר מבוסס מאווררים שמורכב מעל מערך צינורות מתכתיים להולכת החום – מתחת לפני השטח מסתתר קונספט ייחודי ומעניין בשם Infinity Loop שעשוי להפוך להפוך לטרנד חדש: מדובר למעשה בקירור נוזלי שלהם הכולל צינורות להולכת אלמנט הקירור ורדיאטור עם משאבה שמעליהם שלושה מאווררים לסילוק החום העודף, ללא צורך ברכיבים חיצוניים כלשהם.

ממשיכה לנסות ולהפתיע אותנו בגזרת מוצרי החומרה, הפעם עם מותג כרטיסי המסך היוקרתי ביותר שיש לה בארסנל

התוצר הסופי אמור לספק ביצועי עדיפים יותר מאלו של קירורי האוויר, כולל יכולת להפסיק את פעולת המאווררים לחלוטין בטמפרטורות פעולה נמוכות לשקט מופתי, בתצורה נוחה ונאה יותר מזו של שאר קירורי המים המוכרים לנו כיום – ובאסוס מקווים להוכיח זאת עם תדר פעולה מירבי של לא פחות מ-1,815MHz, כ-11 אחוזים מעל לתדר דגמי ה-Founder's Edition, כ-17 אחוזים מעל לתדר דגמי הבסיס של ה-RTX 2080 Ti ואפילו 2.5 אחוזים מעל לתדר של ה-Titan RTX המשוגע, זאת בתוספת להמהרה עבור תדר ה- שמביאה אותם למהירות אפקטיבית של 14,800Gbps.

נראה רגיל למדי מבחוץ – אך כולל שטרם פגשנו כמותו בפנים. נקווה שיהיה יעיל כמובטח, לא סתם גימיק שיווקי

ה-RTX 2080 Ti ROG Matrix זקוק לזוג מחברי 8Pin מספק הכח על מנת לפעול ומאופיין במעטפת הספק של 300 וואט – הרבה מאוד, ועם זאת פחות ממה שמסוגל לצרוך דגם העל המקביל מבית , לדוגמה. הדגם הזה צפוי להגיע אל החנויות בסוף החודש, כאשר המחיר טרם נחשף – רוצים לנסות ולנחש אותו בכוחות עצמכם? בואו לעשות את זה בתגובות.

יש גם הארת מובנית מקדימה, מהצד ובפלטה האחורית – עם התממשקות ל-Aura Sync כמובן