Superscreen: הפתרון המוזל שיעניק מסך מוגדל עבור הסמארטפון שלכם • HWzone
גאדגטיםטכנולוגיה

Superscreen: הפתרון המוזל שיעניק מסך מוגדל עבור הסמארטפון שלכם

קמפיין מצליח בצורה מרשימה מאפשר למכשיר החכם שבכיס שלכם לתפקד במקביל גם כטאבלט

עוד מימי ה-Atrix של , אי שם בתחילת העשור, אנחנו רואים שלל נסיונות שונים ומשונים להפוך את הסמארטפון, המכשיר הכי אישי והכי שיש לנו, למשהו שיתן מענה לכל, או כמעט לכל, צרכי המחשוב שיש לנו – משהו שיעניק חוויית שימוש של מסך גדול בהתבסס על מה שהולך איתנו לכל מקום בכיס, בצורה שתהיה איכותית אבל גם זולה ככל הניתן, על מנת שיהיה הגיון בהעדפתה על פני האפשרויות האחרות.

האם עכשיו סוף סוף נמצא הפתרון הטוב ביותר שיאפשר לעשות זאת? הכירו את ה-Superscreen, שעושה חיל בפלטפורמת הקיקסטארטר בימים אלו ממש ומציע להפוך את הסמארטפון שלכם לטאבלט, בצורה אלחוטית ובמחיר שנמוך באופן בלתי מבוטל מרוב האלטרנטיבות שאותם פגשנו בתחום.

הדרך האולטימטיבית להפוך את הסמארטפון לחוויה במסך גדול?

המוצר החדש הוא עם מסך IPS בגודל 10.1 אינץ' וברזולוציית 2,560×1,600 פיקסלים, עם מעבד מרובע ליבות של Mediatek, זכרון של 4 ג'יגה-בייט, נפח מערכתי של 16 ג'יגה-בייט (שמיועד לתפעול פנימי בעיקר), סטריאופוניים בהספק של וואט כל אחד, סוללת 22.2 וואט-שעה שאמורה להספיק לכ-12 שעות עבודה וגם קישוריות Bluetooth 4.1 וקישוריות מובנות, עליהן מתבססת טכנולוגיית הזרמת התמונה הישירה מהמכשיר הראשי.

ככה זה נראה בפועל

מדובר בטאבלט מלא לכל דבר ועניין – אך במחיר של 100 דולר בלבד (או 118 דולר כולל משלוח לישראל) מדובר בהצעה משתלמת למדי, כאשר המטרה היא להשתמש באפליקציה ייעודית שתתקינו בסמארטפון שלכם, בין אם הוא מבוסס ובין אם הוא מריץ , שיאפשר להציג את התמונה שבו בזמני שהות מינימליים במסך הטאבלט המוגדל, עם התאמה טובה עד כמה שניתן לרזולוציה הגבוהה שלו, כשהשליטה נעשית באמצעות מסך המגע הגדול וגם האודיו מופעל דרך צמד הרמקולים העוצמתיים (יחסית) שלו.

שלם, במימדים קומפקטיים יחסית – שמיועד לבצע משימה אחת עיקרית באופן יעיל וראוי

הרעיון עשוי היה להישמע כמו יישום מוגזם מדי של טכנולוגיות הזרמת תמונה שכבר קיימות בשוק במכשירים מסויימים, כגון Miracast – אך המחיר המינימלי של ה-Superscreen בהכרח מסייע לו להפוך לאופציה שנשמעת הגיונית וטובה מאוד לשימוש ביתי או בדרכים, גם אם לא לכל התכנים באשר הם: משחקים, למשל, הם משהו שעשוי להיפגע מזמני השהות הקיימים בין התצוגה "האמיתית" במכשיר החכם לתצוגה במסך החיצוני הנפרד, אך צפייה בוידאו או גלישה ברשת אמורים לעבוד ללא שום בעיות משמעותיות במסגרת הקונספט המיוחד הזה.

גיוס הכספים ההמוני עבור המוצר המדליק הזה מהווה כבר עכשיו הצלחה כבירה שלא ניתן להתעלם ממנה – עם כ-1.85 מיליון דולר שגויסו ממעל ל-15,000 משתמשים שבחרו לרכוש לעצמם את המוצר, בין אם ביחידה בודדת ובין אם בסט גדול יותר לשימוש משפחתי או אפילו לשימוש מסחרי (שלושה משתמשים החליטו להשקיע לא פחות מ-10,000 דולר כל אחד בכדי לשמור לעצמם לא פחות מ-100 יחידות של ה-Superscreen, לטובת שיווק מחדש בשוק המקומי שלהם).

כל סמארטפון עם מערכת בגירסה 4 ומעלה וכל מכשיר אייפון עם מערכת בגירסה 8 ומעלה אמור להפעיל את ה-Superscreen ללא בעיות מיוחדות

כל זה מרשים ביותר עבור 16 ימים שבהם קמפיין הגיוס הזה רץ, ובהשוואה לסכום בסיס של 50,000 דולר בלבד שאותו קיוו להשיג יוצרי המיזם, כאשר עתה אנחנו מחזיקים אצבעות שהסכום הכללי יחצה רף של 2 מיליון דולר ב-13 הימים שעוד נותרו, ובכך יעניק לכל דגמי ה-Superscreen שישווקו גם כפולים משופרים, בתוספת לסוללה בקיבולת מוגדלת שמעניקה זמן עבודה משוער של 15 שעות (לעומת 12 שעות במקור) וכבר נוספה אל המוצר. אנחנו מעריכים שהמוצר יעבור את המשוכה הזו ללא בעיות, כבר בימים הקרובים, ומקווים שהיוצרים ימצאו עוד בונוסים להעניק על מנת להבטיח כי ההשקעות ימשיכו להגיע גם לאחר מכן.

ה-Superscreen מיועד להגיע ללקוחות ברחבי העולם החל מחודש דצמבר 2017 – אבל אתם יכולים לקבל אותו מוקדם הרבה יותר, בחודש ספטמבר הקרוב, במידה ותבחרו להשקיע סכום כפול (כ-200 דולר ליחידה) ולהיכנס לתוכנית ה'פיילוט' של המכשיר

אז מה דעתכם על ה-Superscreen – רצים לרכוש אחד בהקדם האפשרי או מוותרים על התענוג? מוזמנים לשתף אותנו.

תגיות

5 תגובות

 1. 2 מכשירים בכיס? רק בשביל להיות עם טאבלט?
  זה תוספת מחיר..שאולי היה עדיף להשקיע במוצר אחד ואיכותי (מסך גדול) שיוצר מבית חברה עם נסיון רב של שנים
  לדעתי מיותר, ואף פחות מזה

  1. 3 יתרונות:
   מחיר נמוך למסך ברזולוציה גבוהה.
   לא צריך לשדרג 2 מכשירים, מספיק רק את הטלפון.
   לא צריך לקנות טאבלט תומך 4G למי שרוצה לגלות ברשת סלולרית

 2. הכתב מוטעה ומטעה.
  בשאלה האחרונה בדף הFAQ של המוצר בKickstarter רשום הדבר הבא (ציטוט):
  "No, Superscreen does not function as a standalone tablet."
  הוא *לא* מתפקד במקביל כטאבלט. רק לסטרימינג של הפלאפון.

 3. עוד שטות , למה אני צריך להרוס תמונה של OLED עם 10 BIT צבע
  כדי לראות LCD ירוד ?

 4. עצם העובדה שאתה יכול לקנות טאבלט עם מסך איכותי בזול בגלל שלא מפציצים אותו עם מעבד חזק ושאר חומרה יקרה הוא רעיון מעולה.
  מה השימוש של זה? לא סגור, אבל זה יכול להיות צעד מעניין בדרך למכשיר מודולרי שיש לו רק את המעבדים, בלי המסך ותוכל לחבר אותו למסכים(פלאפון טאבלט) או פיסית או אל חוטי.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close