שינוי מגמה: אמאזון חוזרת לשלוח מוצרי Logitech לישראל • HWzone
טכנולוגיהכתבות נבחרותצרכנות

שינוי מגמה: אמאזון חוזרת לשלוח מוצרי Logitech לישראל

הכתבה המקורית: לאחר פרק זמן בלתי מבוטל בו משלוח של מוצרי הציוד ההיקפי מבית החברה הפופולרית התאפשר בעיקר דרך מוכרי צד ג' בפלטפורמה – ניתן לחזור ולהשיג חלק מן הדגמים באחריות לוגיסטית מלאה של ענקית הקמעונאות

אמאזון, בגרסתה האמריקאית ובגרסאות השונות הזמינות במדינות המרכזיות באירופה, מציעה משלוח ישיר לישראל מטעמה לאינספור מוצרים שונים ומשונים ומקטן ועד גדול – אך יש גם לא מעט מותגים פופולריים וקטגוריות שאינן זמינות עבור הצרכן הישראלי, מסיבה זו או אחרת שלרוב חסויה ובלתי ברורה עבור הצרכן עצמו.

מפעם לפעם נראה כי מתרחש שינוי מדיניות מאחורי הקלעים של החברה הענקית – ובימים אלה אנחנו חווים אחד שכזה כשמוצרי הציוד ההיקפי הפופולריים של חברת Logitech וכמה מתתי המותגים שלה (G Pro, Saitek ו-Ultimate Ears למשל) הופכים לזמינים למשלוח ישיר לארץ מאמאזון ארה"ב – זאת בניגוד למצב הקודם בו האפשרות להזמין את רוב המוצרים הללו הייתה דרך סוחרי צד ג' בפלטפורמה, ובהתבסס על מערכי השילוח העצמיים שלהם ללא המעטפת התומכת המוכרת של עצמה.

גם עכבר ה-MX Master 3 האלחוטי היוקרתי והטרי כבר זמין לרכישה באמאזון, בגוון שחור או אפור – ועם משלוח רשמי עד הבית לישראל

לא כל המחירים הזמינים כעת לפתע באמאזון הם משתלמים, בעיקר כשמדובר במוצר גדול וכבד באופן שגורם לדמי המשלוח לתפוח, וזה לכאורה מוכיח כי השוק בארץ אינו נטול תחרותיות בגזרה זו – אך עם זאת עדיין ניתן למצוא דילים מעניינים בהחלט ברכישה מקוונת דרך הרשת: עכבר גיימינג מדגם G203 Prodigy במחיר של כ-125 שקלים כולל משלוח במקום מחיר של 300 שקלים לאותו דגם בארץ, עכבר אלחוטי עסקי מדגם MX Master 2S במחיר של כ-280 שקלים במקום 350 שקלים ומעלה בארץ ועוד.

כאשר יגיע השלב בו נפגוש את מיזמי ההוזלות התכופים הנהוגים באמאזון עבור מוצריה של ושל חברות בת שלה – נוכל למצוא כנראה הרבה יותר סיבות להתלהב מהמהלך הבלתי צפוי הזה של ג'ף בזוס ואנשיו.

מוצרי המותגים Harmony ו-Circle 2 מבית עדיין אינם זמינים באופן רשמי לצרכנים מישראל לצערנו, נכון לרגע זה

מוצרי Logitech אינם היחידים שזוכים להפשרה עבור השוק הישראלי בימים אלה – גם מותגי ביגוד בינלאומיים גדולים כמו ליווי'ס ולאקוסט החלו להישלח לארץ דרך אמאזון, וכמו כן מוצרי המותג Lego וגם מגוון בלתי מבוטל של מחשבים ניידים, כולל שמות גדולים כמו , , Sager ו-Clevo.

שלל מארזי לגו עדכניים וייחודיים זמינים לראשונה עם משלוח לארץ – אם כי מחירי המשלוח עשויים להיות גבוהים למדי

קשה לדעת כמה זמן תימשך החגיגה הזו, אך אנחנו בהחלט מברכים עליה ומקווים שהיא כאן בכדי להישאר, ולא בתור מעין הטבה שקטה לזמן מוגבל כפי שהיה בעבר במסגרת הצעה של משלוחים לארץ ללא תוספת תשלום ברכישה מעל לסכום מסויים, למשל. מי יודע – אולי השלב הבא יהיה פתיחת האפשרות לרכישה ומשלוח של מוצריה האלקטרוניים של אמאזון עצמה בארץ הקודש, וחידוש האפשרות להזמין שונים דרך הפלטפורמה.

עדכון: כפי שהערכנו, מצב הרוח של והגישה כלפי הצרכנים הישראלים מתגלה כהפכפכה למדי – כל אותם מוצרים מבית ומותגים אחרים שהפכו זמינים עם משלוח רשמי לארץ חזרו לסטטוס-קוו הקודם שלהם ללא שום אזהרה או הודעה מוקדמת, ואנחנו מקווים כי הספקתם לנצל את ההזדמנות בחלון הזמנים הקצר שבו היא הייתה זמינה.

מה יקרה כעת? מבטיחים להמשיך לעקוב ולעדכן אתכם.

תגיות

3 תגובות

  1. לוג'יטק ספציפית ראויה לחדשה בנושא פשוט בשביל העובדה שלעיתים מחירי עכברים וציוד שונה נמצאים בהפרש פשוט אדיר, במיוחד בתקופות מבצעים. G403 שקניתי עלה כ-60% בלבד מהמחיר בארץ. כמעט חצי.

  2. מעולה. לצורך השוואה, עכבר טוב לעבודה כגון M720 נמכר בארץ ב 350 ש"ח! בעוד שבאמזון עד לארץ כ 170 שח. למעשה לא משתלם לרכוש בארץ את ה M705 ב 140 כשניתן לרכוש מחול את ה 720

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close