שובר את הרשת: סרטון חדש עבור 'מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי' • HWzone
טכנולוגיהטריילרים

שובר את הרשת: סרטון חדש עבור 'מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי'

טריילר טרי לסרט הבא בטרילוגיה המרכזית שמגיע בעוד חודשיים זוכה לגרוף מעל 20 מיליון צפיות ב- בפחות מיממה

אנחנו עוקבים בעניין רב כבר זמן מה אחרי מה שללא ספק עשוי להפוך לאירוע הקולנועי הרווחי ביותר של שנת 2017 כולה – השקת הסרט השמיני בקו העלילתי הראשי של סדרת מלחמת הכוכבים, שנתיים בדיוק אחרי ההצלחה האדירה של 'הכוח מתעורר'.

מאמץ השיווק והפרסום עבור הסרט החדש, שקיבל בארץ את השם 'אחרוני הג'דיי', נכנס כעת לישורת האחרונה שלו, כך נראה – עם קדימון ראשון באורך מלא אשר מציע גישה אפלה ורצינית באופן יחסי, ועושה עבודה טובה מאוד ביצירת מסתורין ועניין בהתפתחות העלילתית שמצפה לנו בסרט.

מוכנים להשקה השנתית של מלחמת הכוכבים? היא כבר נמצאת מעבר לפינה

בטריילר החדש ניתן לראות את כל הפנים המוכרות מהפרק הפותח של הטרילוגיה החדשה, כשריי מאומנת על ידי לוק סקייווקר וזה מביע חשש מהסיכוי שלה להתקרב אל הצד האפל – אפשרות שגם מקבלת חיזוק מתבקש ואולי אפילו בלתי נמנע ברגעיו האחרונים של הסרטון, יחד עם קיילו רן. עוד אלמנטים מסקרנים בסרטון הם חרב אור חדשה ומאסיבית במיוחד בה משתמש פין בקרב נגד קפטן פאזמה, הופעה אחרונה של קארי פישר שהלכה לעולמה בתור הנסיכה ליאה – וגם יצור ממוחשב חדש וחביב שעונה לשם Porg, ועשוי להיות הכוכב העולה באימפריית המרצ'נדייזינג של המותג.

עם כ-20 מיליון צפיות עבור הסרטון הרשמי בלבד בתוך כ-24 שעות מאז עלה לרשת (לא כולל עוד מיליוני צפיות בערוצים מקבילים ב- שמציעים צפייה בו), נראה כי העניין והציפייה לסרט הם מבטיחים עד מאוד – למרות שטכנית לא מדובר בשיא כללי חדש של עולם האינטרנט. עם יותר מ-24 מיליון צפיות נכון לרגע כתיבת שורות אלו ויחס של 30 ל-1 בכמות ההצבעות החיוביות בהשוואה לשליליות עבורו, נראה שלדיסני יש הרבה סיבות להיות מרוצים מההתקדמות נכון לעכשיו.

יש גם פוסטר חדש ומרשים עבור היצירה

מה דעתכם על הקדימון, והאם אתם כבר מתכוננים ללכת לצפות ב'אחרוני הג'דיי' בקולנוע? ספרו לנו בתגובות.

תגיות

3 תגובות

  1. מעניין מה המפיצים יודעים, כשהם משתמשים בצורת רבים (אחרוני) ולא יחיד…

  2. עבר זמנו – בטל קורבנו !
    יצא כבר מכל החורים !
    יאללה, NEXT

  3. אהבתי את הראשון (בטרילוגיה החדשה), נקווה שהשני יהיה גם טוב.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close