קאמבק בן 28 שנים: הפרסומת המדליקה של Google Home

מקולי קאלקין חוזר אל הבית בו גילם את תפקיד חייו – והופך לויראלי ברשת

תחום העוזרות הביתיות החכמות ממשיך להיות אחד המבטיחים ביותר בעולם הטכנולוגיה, ועל כן סביר להניח כי הקרבות והתחרות בין השחקניות המרכזיות בו אינם הולכים לשוק מקום בזמן הקרוב – מה שמאפשר לנו לקבל תוצרים מרעננים ומעניינים למדי.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עכשיו זה תורה של גוגל להבריק, עם פרסומת חדשה עבור משפחת ה-Google Home שלה שמהווה מעין רימייק עבור אחד מסרטי הקומדיה המצליחים ביותר בכל הזמנים – שכחו אותי בבית, כולל מה שנראה כמו אותו לוקשיין נודע ובכיכובו של מקולי קאלקין בכבודו ובעצמו, או קווין מקאליסטר אם תעדיפו.

השחקן בן ה-38 מגלה כי נשאר בבית לבדו, שוב, כאשר הפעם הוא נעזר ב- Assistant על מנת לבצע פעולות שונות שיזכירו נשכחות לכל אלו שראו ואהבו את היצירה המקורית משנת 1990 – כולל שיחה עם נער פיצה דרך מקוונת והפחדה של הפורצים הפוטנציאליים בסיוע של שואב אבק רובוטי וקרטון של שחקן ה-NBA קווין דוראנט (בתור תחליף למייקל ג'ורדן האחד והיחיד), ללא צורך בשום פעולה פרט לפקודה קולית פשוטה כמובן.

הפרסומת החביבה ללא ספק נועדה לקרוץ לקהל יעד בוגר יחסית שחווה את הסרט בילדותו וכעת מהווה רוכש פוטנציאלי מושלם עבור המוצרים החכמים לביתו ולמשפחתו, ונראה כי עם מעל ל-13 מיליון צפיות בתוך פחות מיומיים בערוץ הרשמי של ב-YouTube ניתן להגדיר את היעד הזה כהצלחה. אמאזון, , – כעת זה הזמן שלכן לתגובה.

המקור משמאל – והרימייק המודרני מימין