צפו: Batman v Superman מוכן להשקה הגדולה שלו

סרט גיבורי העל המדובר של האחים וורנר מקבל מספר טריילרים חדשים לקראת ההשקה הבינלאומית ב-25 במרץ, וברשת כבר מדווחים על מכירות כרטיסים מוקדמות בהיקפים מרשימים

אחרי הסיפתח המוצלח מאוד של Deadpool, שמגיע אלינו מעולם הקומיקס של מארוול, האם בקרוב נקבל להיט קולנועי בינלאומי נוסף – הפעם מכיוון העולם העלילתי של DC Comics? אם להאמין למה שמדווחים כעת במספר מקורות ברשת, התשובה היא כן.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Batman v Superman, הסרט שמציב את שני גיבורי המפורסמים בעימות חזיתי עמוס אפקטים ואמור לשמש כקרש קפיצה ליצירתו של קו עמוס ומתרחב (בדומה לזה המצליח מאוד שיצרו אולפני ומארוול בעשור החולף), יושק ברוב השווקים ברחבי העולם בעוד קצת פחות משבועיים, ב-25 במרץ, והאנליסטים של תחום הקולנוע מעריכים כי יוכל להכניס סכום של כ-350 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון שלו – קרוב למה שצברו מגה-להיטים כמו צמד סרטי 'הנוקמים' ו'איירון מן 3'.

להיט גדול בדרך?
להיט גדול בדרך?

בצפון אמריקה בלבד מספרים על מכירות כרטיסים מוקדמות שעומדות כרגע על כ-25 מיליון דולרים, ועשויות להצביע על הכנסות של כ-160 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון (בכפוף לדעות המבקרים המקצועיים ולרשמים של הצופים הראשונים אשר יפיצו את הבשורה, כמובן) שלו, אשר יהפכו אותו לשיאן ההכנסות החדשות של הוליווד עבור חודש מרץ.

כל אלו הן ספקולציות בלבד נכון לעכשיו, כמובן, אך אנחנו נדאג לעדכן אתכם גם בתוצאות האמיתיות ברגע שאלו יחלו לזרום. עד אז, אתם מוזמנים להתרשם מטריילר בינלאומי חדש ועתיר אקשן שהושק עבור הסרט, לצד עוד כמה סרטוני פרסומת קצרים שמהווים חלק מקפיין הפרסום הטלוויזיוני. תהנו!avatar