נעל חכמה זה כבר פאסה – הכירו את הרפידה החכמה שתגן על בריאותכם

חברת בשם Zhor-Tech מייצרת שרוצים שתדרכו עליהם

במהלך הסיורים שלנו בתערוכת CES 2018 פגשנו במאות חברות שמציעות אינספור פתרונות טכנולוגיים לעידן חדש שבו כמעט כל דבר יכול להפוך לממוחשב – ואחד מהייחודיים שבהם היה ה-S-Cube של חברה צרפתית קטנה בשם Zhor-Tech, שמבטיח לספק לנו מידע בריאותי מעמיק ומקיף היישר מכף הרגל.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מדובר במחשב זעיר שמשולב בתוך רפידת נעל חכמה, ומקושר אל שלל חיישנים שמובנים אף הם בתוכה, כאשר ב-Zhor-Tech מצהירים כי מידע שמגיע מכף הרגל והאופן בו מופעל עליה לחץ בנקודות השונות יאפשר לבחון, לחקור ולהתריע בפני פעילויות שונות שעשויות לפגוע בבריאותו של נועל הנעליים.

הנעל שתציל אתכם מתאונות – או מכאבי גב

בחברה הדגימו יכולת להבחין מתי היציבה של נועל הנעליים אינה אופטימלית, למשל במסגרת הרמת משאות כבדים, להציג סטטיסטיקה של פרקי זמן בהם האדם נמצא בפוזיציות שונות במהלך יום העבודה שלו (למשל בכפיפה על הברכיים, על קצות האצבעות וכדומה) או להתריע אוטומטית במצב בו אדם נפל מרגליו מסיבה כלשהי – משהו שעשוי להועיל בהחלט לאלו שעוסקים במקצועות פיזיים, קהל מבוגר, ספורטאים חובבים ומקצוענים ועוד.

אפשרות פשוט להעביר את הרפידה מנעל אחת לאחרת – במקום לזרוק את המערכת החכמה שמובנית בתוך הנעל

בחברה מציעים את הסוליות החכמות עצמן, שאותן ניתן לשלב בכל נעל באשר היא ולהפוך אותה לחכמה למעשה, ובמקביל מציעים נעליים חכמות ייעודיות משלהם – וגם עובדים עם חברות ובטיחות אחרות לשילוב המידע ביישומים תוכנתיים ייעודיים, הכל בכדי להבטיח שהאנשים בעולם יהיו קצת יותר בטוחים במהלך חיי היום-יום שלהם.

טכנולוגיה ממוזערת מרשימה – שאתם לא אמורים להרגיש אותה כלל

כשלוקחים בחשבון את העובדה שרוב אוכלוסיית העולם משתמשת בנעליים על בסיס קבוע – נראה כי יש ל-Zhor-Tech ומקבילותיה בתחום ההנעלה הממחושבת פוטנציאל גדול במיוחד להצלחה.

המשיכו לעקוב אחרינו לעוד עדכונים ישירות מלאס וגאס, מתערוכת CES 2018.