הסרט הבא של מלחמת הכוכבים שובר שיאים במכירות מוקדמות • HWzone
טכנולוגיה

הסרט הבא של מלחמת הכוכבים שובר שיאים במכירות מוקדמות

הכתבה המקורית: טריילר סופי טרי שנחשף במקביל מסייע לפרק התשיעי בסאגת מלחמת הכוכבים לעקוף את הנוקמים בחלק ממדדי הפופולריות ברשת – לקראת ההשקה המתקרבת בעוד פחות מחודשיים

אולפני כבר הספיקו לשבור חלק גדול משיאי עולם הקולנוע עם הסרט 'הנוקמים: סוף המשחק' מוקדם יותר השנה, אך נראה כי התיאבון שלהם ללהיטי ענק אף פעם לא ידע מנוח – משום שעכשיו כל העיניים כבר נשואות אל היצירה החדשה של מלחמת הכוכבים, עם תהיות אודות הסיכויים לכך שהיא תצליח לנפץ מגוון שיאים בעצמה, כולל חלק מאלו של המצטיין מהיקום הקולנועי של חברת מארוול.

מכירות מוקדמות של כרטיסים עבור 'מלחמת הכוכבים: עליית סקייווקר' (או Star Wars: The Rise of Skywalker) נפתחו רשמית במספר אתרים נבחרים בצפון אמריקה, ואיתם הגיע גם הקדימון השלישי והאחרון עבור הסרט שיעלה על המסכים בכל רחבי הגלובוס ב-20 בדצמבר 2019 עם רף ציפיות חסר תקדים כמעט.

בדיסני מתכוננים להסתערות נוספת על הארנקים של המעריצים

הטריילר הארוך (קצת יותר משתיים וחצי דקות) לא מספק יותר מדי תשובות, אך מציע שלל הצצות קצרות לסצינות מרשימות ומבטיחות, כולל רמיזה על כך שהדרויד האהוב C3PO עשוי להקריב את עצמו למען חבריו ולמען מטרה נעלה במסגרת הפרק המסכם של עלילות משפחת סקייווקר לדורותיה.

היתכן שאנחנו עומדים לקבל פרידה מרגשת מאחת הדמויות הוותיקות והמוכרות ביותר בעולם מלחמת הכוכבים?

יחד עם ההתרגשות הכללית של מיליוני מעריצים לרגל עוד פיסות מידע קטנות שמובילות להשקה המדוברת, באתר מכירות הכרטיסים הגדול Tickets מיהרו לצאת בהכרזה מרשימה על כך ש-The Rise of Skywalker שבר את כל שיאי המכירות שלהם בעבור השעה הראשונה – עם שיפור של כמעט 50 אחוזים ביחס לאלוף המכירות הקודם, Endgame.

עוד קרבות גרנדיוזיים, כנגד כל הסיכויים, מצפים לנו על המסך הגדול

טרם ברור האם פרק תשע של מלחמת הכוכבים (כשסופרים רק את הפרקים העיקריים, ללא סרטי הספין-אוף) שבר עוד שיאי מכירות מוקדמות פרט לאלו של השעה הראשונה, אך ניכר כי קהל רב מתעניין בו – למרות התגובות המעורבות ואף שליליות מחלק בלתי מבוטל של המעריצים לפרק הקודם משנת 2017, הג'דיי האחרון. אולי זו חזרתו של ג'יי-ג'יי אברהמס, שהיה אחראי על 'הכוח מתעורר' האהוד, אל כסא הבמאי שעושה את ההבדל?

הטריילר הטרי הצליח לצבור מעל ל-15 מיליון צפיות בערוץ הרשמי של Star Wars ב- ביממה הראשונה שלו, עם עשרות מיליוני צפיות נוספות במגוון ערוצי מדיה אחרים, טבעי להניח – ועכשיו זה הזמן שלכם לספר האם אתם מתרגשים לקראת הסרט וסופרים את הימים לאחור עד שתוכלו לצפות בו לפני כולם, או מרגישים שהמותג מיצה את עצמו ולא מצליח לרגש ולהלהיב כבעבר.

עדכון: שירות מכירת הכרטיסים Tickets מעדכן כי הסרט תפס את המקום השני אי פעם במכירות כרטיסים מוקדמות ביומו הראשון, אחרי Avengers: Endgame – ובמקביל השירות המתחרה Fandango מדווח כי המכירות המוקדמות של הסרט טובות יותר מאלו של 'הכוח מתעורר', ומשל כל סרט אחר בסדרת מלחמת הכוכבים עד היום.

כל המספרים האלו לא מבטיחים הצלחה קולנועית ללא תקדים – אבל בהחלט הופכים אותה לאפשרות הגיונית, ומגדילים את מידת הסקרנות שלנו כלפי הפרק שבדרך.

תגיות
Back to top button
Close
Close