מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי הפך לסרט המכניס ביותר של שנת 2017 (עודכן) • HWzone
טכנולוגיה

מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי הפך לסרט המכניס ביותר של שנת 2017 (עודכן)

עדכון: מזל טוב, עם תוספת ההכנסות בסוף השבוע הנוכחי, 'אחרוני הג'דיי' הופך רשמית לסרט המכניס ביותר בארצות הברית השנה, ומגיע למקום השלישי בהכנסותיו הבינלאומיות, עם סכום של קצת יותר מ-1.04 מיליארד דולר, כשהיד עוד ללא ספק נטויה לשבועות הקרובים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הכתבה המקורית: למרות שהושק לפני שבועיים בלבד, הפרק החדש במותג הגדול מכולם צובר צפיות במהירות מסחררת ויסיים את השנה בתור הסרט המצליח ביותר בארצות הברית כולה

לכולם היה ברור כי הפרק החדש בטרילוגיית 'מלחמת הכוכבים' השלישית יהיה להיט מסחרי כביר, אך נראה כי ההצלחה שלו בכל זאת מצליחה להתעלות על חלק גדול מהציפיות בעונת החגים המערבית העמוסה אשר עושה רק טוב לאולפנים ההוליוודיים המרכזיים.

אחרי 14 ימים באולמות ברוב מדינות העולם, The Last Jedi ניצב על הכנסות כוללות עצומות של כ-935 מיליון דולר – מתוכם כ-465 מיליון דולר בארצות הברית וקנדה בלבד, וכ-470 מיליון דולר נוספים משאר העולם.

אחרוני הג'די עומד לעקוף את כלל ההכנסות של סרט מלחמת הכוכבים משנה שעברה – כבר בסוף השבוע הקרוב, 17 או 18 ימים אחרי שיצא לאור

עתה, עם תוספת של כ-150 מיליון דולר שצפויה להגיע בסוף השבוע הקרוב, השלישי של היצירה מבית אולפני על המסך הגדול, The Last Jedi יחצה בוודאות רף הכנסות של מיליארד דולר ואפילו יספיק להפוך לסרט המכניס ביותר בארצו של הדוד סם בכל שנת 2017, כשיעקוף הכנסות של 504 מיליון דולר להן זכה העיבוד המחודש ל'היפה והחיה' – גם הוא של , אגב.

המעריצים רוצים עוד ועוד ממלחמת הכוכבים, ומוכנים לשלם על כך (הרבה)

קצת אחרי שתחל לה שנת 2018, נראה כי הסרט יהפוך גם למכניס ביותר שהושק ב-2017 גם בהיבט הבינלאומי, כשיחצה רף הכנסות של 1.26 מיליארד דולר. כבר עתה מעריכים כי סרט זה יגיע לסך הכנסות של 1.4 מיליארד דולר לפחות בבתי הקולנוע – ויהפוך לשני המצליח ביותר בסדרת מלחמת הכוכבים, אחרי 'הכוח מתעורר' משנת 2015.

כל ההצלחה של הסרט מגיעה מבלי שהושק בסין – שוק אשר עשוי להפוך לשני בגודלו עבורו ולהוסיף עוד מאות מיליוני דולרים למאזן שלו

כל הנתונים הללו מעידים על כך שהקהל ממש לא מפגין סימני עייפות או מיאוס בהרפתקאות מגלקסיה רחוקה מאוד – וזה סימן טוב מאוד עבור המממנים והיוצרים, בהתחשב בכך שמצפה לנו סרט נוסף במותג גם בשנה הבאה (שיספר את סיפורו של האן סולו הצעיר), ופרק מסכם בטרילוגיה החדשה ב-2019, כאשר לא מן הנמנע שסבב השקות הסרטים השנתי ימשיך גם בעשור הבא כמובן.


תגיות
Back to top button
Close
Close