מדיטציה משוכללת בכל מקום

כמה תהיו מוכנים לשלם עבור אביזר שיסייע לכם להירגע בכל זמן ובכל מקום?

קל ללכת לאיבוד בין אינספור החידושים הטכנולוגיים שנועדו להפוך את החיים שלנו למהירים ויעילים יותר – כך שנחמד לגלות כי יש עדיין מי שדואגים גם לשפיות הגופנית והרוחנית של הצרכן. ה-Muse S החדש הוא הרולס רויס של מוצרי הבריאות האלטרנטיבית, ומיועד לספק למי שמוכנעים להשקיע ברכישתו את הפירוט המלא והמדוייק ביותר אודות זמני המנוחה וההרפייה.

המכשיר החדש שזכה להתעניינות בלתי מבוטלת ממבקרי תערוכת CES 2020 עשוי בד גמיש, בניגוד לפלסטיק בדגמי ה-Muse הקודמים, ותודות לשילוב בין מספר חיישנים שונים שמובנים ביחידת העיבוד שלו יכול לספק מקרא מפורט אודות קצב הנשימות, קצב הלב, תנועות הגוף ואפילו פעילות גלי מוח (בתצורת EEG) – באפליקציה נלווית אשר תציע אפשרויות לשיפור המנוחה והפחתת הסטרס.

מדיטציה משודרגת עבור העשירון העליון
צילום: HWzone

חיי הסוללה של ה-Muse S ארוכים משמעותית מהגרסאות הקודמות ועומדים על כעשר שעות בין טעינה לטעינה, כאשר בנוסף למאפיינים שהוזכרו בפסקה הקודמת ישנו מאפיין חדש לגמרי שמיועד לשפר את מהלך השינה של המשתמש – עם מעקב והוראות מדיטציה לשימוש עם הכניסה למיטה, בדרך על המעבר אל עולם החלומות.

האפליקציה הנלווית מותאמת למכשירים מבוססי אנדרואיד ו-iOS, עם מגוון אפשרויות ושלל נתונים טכניים אליהם ניתן לצלול בזמנכם החופשי
צילום: HWzone

מעוניינים להתנסות בעולם המדיטציה האינטרקטיבי המודרני? מעולה, אבל כדאי שתכינו את המזומנים מראש: ה-Muse S יחל את השיווק הרשמי שלו במהלך החודשים הקרובים עם עלות מומלצת של לא פחות מ-350 דולר אשר עלולה להוציא לא מעט אנשים משלוותם (במקום לבצע את הפעולה ההפוכה שעבורו הוא נוצר). מה דעתכם? בואו לדבר על זה בתגובות.

הרבה מבקרים רצו לנסות ולקבל כמה דקות של מנוח לגוף ולנפש במסגרת התערוכה – ועמדו בתור עבור ה-Muse S
צילום: HWzone