סוללה ניידת עוצמתית במיוחד גורפת מיליונים במימון המונים

עם מראה חיצוני שמזכיר את מכשירי ה-iPod הראשונים ויכולת להעניק הספק כולל של עד 150 וואט – מיזם ה-Flash זוכה להצלחה גדולה ב-Indiegogo, למרות תג מחיר בלתי מבוטל

האם תהיו מוכנים לשקול תשלום של מעל ל-500 שקלים עבור סוללה ניידת שתשמש את המכשירים החכמים השונים שלכם בדרכים? אם כן כדאי לכם להמשיך לקרוא – משום שהיצירה המתיימרת להיות המשוכללת ביותר בקטגוריה זו נמצאת בעיצומו של סבב מימון המונים זוהר ממש עכשיו.

סוללה ניידת העונה לשם Flash, מבית חברה אמריקאית בשם Charge ASAP שמחזיקה באמתחתה מספר מימונים מוצלחים מהעבר, מציעה קיבולת נדיבה של 20,000mAh – עם תמיכה ברוב תקני הטעינה המהירים המודרניים בשוק ועם תמיכה בטעינה עצמית מהירה באופן מדהים תודות לטכנולוגיה אשר פותחה בשיתוף פעולה בין טסלה לפנסוניק.

סוללת ה-Flash עשויה מעטפת אלומיניום עם מסך לד בסיסי בחלקה העליון ואלמנט מעגלי נוסף שמסמל את מיקום סלילי הטעינה האלחוטיים שבו, כך שהתוצאה הסופית מזכירה במידה מסויימת את נגני ה-iPod הקלאסיים מבית אפל – ובפנים ישנן ארבע סוללות ליתיום-פולימר מתקדמות משולבות גרפן בתצורת 21700 לקיבולת כוללת של 74 וואט-שעה, אשר מיועדות להיות קרירות במיוחד, עם אורך חיים גדול משמעותית מתאי ליתיום-יון מתחרים נפוצים, ועם תמיכה במתחי וזרמי עבודה גבוהים מאוד.

הסוללה מציעה חיבור USB Type-C לטעינה עצמית שלה וכמו כן לטעינה בתקן USB-PD 3.0 בהספקים של עד 100 וואט עבור מכשירים תומכים (וזה כולל גם ניידים מודרניים וגם סמארטפונים), מחבר USB Type-A אחד לטעינה בהספקים של עד 40 וואט עם תמיכה בתקני ה-VOOC וה-Super VOOC של היצרניות Oppo ו-Vivo, תמיכה בטעינת Dash Charge של OnePlus וכמו כן תמיכה בטכנולוגיית ה-SuperCharge של Huawei, חיבור USB Type-A שני עם תמיכה בתקן ה-Quick Charge 3.0 של קוואלקום להספקים של עד 18 וואט – וגם תמיכה בטעינת 10 וואט אלחוטית בתקן ה-Qi, בתוספת לטעינת 2.5 וואט אלחוטית סטנדרטית עבור השעונים החכמים מבית אפל.

עמוד המוצר מסביר כי קיבולת של 20,000mAh או 74 וואט-שעה אמורה להבטיח כי ניתן יהיה להעלות את הסוללה אל בטן המטוס בכל חברות התעופה ברחבי הגלובוס

כל אמצעי הטעינה הללו יכולים לפעול בשיאם ובמקביל – וזה מאפשר ליוצרים להצהיר על יכולות טעינה של עד 150 וואט במצב מירבי – כאשר הרוכשים יוכלו לבחור ולשדרג את ה-Flash שלהם לדגם מתקדם מעט יותר (בעבור תוספת של 8 דולר לאחר ביצוע ההשקעה הראשונית) אשר מוסיף מחבר USB Type-C משני ותומך בטעינה מחומשת עם הספקים גבוהים אפילו יותר של עד 170 וואט.

כמעט כל טעינה מהירה של סמארטפון מודרני נתמכת כאן – ובעבודה מקבילית עם מספר מוצרים במקביל לאפקטיביות מוגדלת

לקינוח, ה-Flash שואף לתת מענה לנתון טכני נוסף שבדרך כלל סובל מהזנחה בסוללות ניידות גדולות אחרות – מהירות הטעינה עבור היחידה עצמה, שבמקרה הנוכחי תומכת בתקן ה-USB PD 3.0 עם הספקים של עד 100 וואט, כך שטעינה לקיבולת של 80 אחוזים (כ-16,000mAh, או 59 וואט-שעה) תתקבל תוך 35 דקות בלבד, ואילו טעינה לקיבולת מלאה תגיע בתוך כ-70 דקות. זאת בהשוואה להרבה מוצרים מתחרים בתחום שזקוקים לשעות רבות של חיבור אל שקע הטעינה בכדי לחזור לקיבולת המלאה האפשרית בהם.

משקיעים – ומקבלים הזדמנות לשדרג לדגם ה-Flash 2.0 עם גוון כחול-שחור (מימין) נוסף ועם יכולות טעינה מתקדמות עוד יותר

מעוניינים בסופר סוללה המשוכללת הזו? מיזם מימון ההמונים שצבר עד כה כמעט 2.5 מיליון שקלים מיותר מ-4,000 גולשים שונים מציע לכם להשקיע באחת בעבור עלות התחלתית של 149 דולר, או 164 דולר (כ-572 שקלים לפי מנגנון ההמרה בפלטפורמה) כולל משלוח לארץ עם הבטחה לאספקות החל מחודש מאי הקרוב. האם זו השקעה הגיונית, או שמוטב להסתפק בסוללות 20,000mAh שכבר נמכרות היום בחנויות בשליש מן המחיר? מוזמנים לכתוב לנו מה התחושות והמחשבות שלכם בתגובות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד גיוס הכספים ב-Indiegogo