צפו: הסרט החדש של מלחמת הכוכבים מקבל טריילר ראשון ושם רשמי • HWzone
טכנולוגיה

צפו: הסרט החדש של מלחמת הכוכבים מקבל טריילר ראשון ושם רשמי

הפרק האחרון הטרילוגיה המודרנית ינסה לחזור אל מסלול הצלחות הענק לאחר הכשלון של 'סולו' בשנה שעברה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


דיסני ממשיכה להתקיף אותנו בקדימונים עבור יצירותיה הגדולות ביותר לשנת 2019, ואחרי אלאדין, Avengers: Endgame וגם מלך האריות מגיע הטריילר הראשון עבור הפרק התשיעי בסדרת מלחמת הכוכבים הגדולה, שישא את השם הרשמי The Rise of Skywalker.

הטריילר, שמוגדר למעשה כטיזר וחושף מעט מאוד פרטי עלילה ממשיים, מציג לנו את כל הגיבורים הצעירים המרכזיים שהכרנו בטרילוגיה המודרנית אשר החזירה את המותג אל מרכז עולם הבידור, בתוספת לפרידה מרגשת מהשחקנית קארי פישר (הנסיכה ליאה) שהלכה לעולמה לפני כשנתיים והופעות קאמבק מעניינות של C-3PO ושל לאנדו קלריסיאן המקורי בגילומו של בילי די. וויליאמס. נראה כי באולפני מגייסים כמה מהתותחים הכבדים והאהודים ביותר של המותג עבור הסיום הגדול.

הטיזר צבר כ-16 מיליון צפיות בתוך יממה וחצי בערוץ הרשמי של מלחמת הכוכבים ב-YouTube (עם עוד מיליוני צפיות בערוצים אלטרנטיביים כמובן), ולמרות שנראה כי עדיין יש לא מעט מעריצים שמאוכזבים מההתפתחויות בפרק השמיני של הסדרה The Last Jedi, או לא מרוצים מהיצירות החדשות תחת דיסני באופן כללי – הרוב דווקא התרשמו לטובה ומתרגשים לקראת הסרט שינחת על המסך הגדול בחודש דצמבר הקרוב, כשנה וחצי אחרי שהסרט Solo כשל באופן מפתיע והשאיר לדיסני חוב של עשרות מיליוני דולרים עם הבנה כי יש גבול לכל תעלול ולהשקות של במרווחים קצרים מדי האחד מן השני.

ג'יי ג'יי אברהמס, שביים את הפרק השביעי 'הכוח מתעורר' והפך אותו לאחד משלושת הסרטים הכי מצליחים בהיסטוריה – חוזר לביים גם את הפרק התשיעי

האם אתם מתכננים להיות מאלו שיעמדו בתור בכדי לצפות ב-The Rise of Skywalker לפני כולם, או שבינתיים תמתינו לעוד פרטים לפני שתחליטו האם יש כאן משהו ששווה את הכסף והזמן שלכם? בואו לשתף בתגובות.

אף אחד לא באמת נעלם הוא משפט מפתח בסרטון – והסיום שלו ממחיש זאת היטב

תגיות
Back to top button
Close