והרי התחזית: הסמארטפונים משתלטים לגמרי על תעבורת האינטרנט • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםטכנולוגיה

והרי התחזית: הסמארטפונים משתלטים לגמרי על תעבורת האינטרנט

דו"ח חדש מעריך כי בקרוב מאוד שלושה מכל ארבעה מכשירים שמחוברים לרשת יהיה , באופן שיחייב את העולם המקוון להמשיך ולהתאים את עצמו למציאות השונה

הקבוצה העסקית Zenith Media פרסמה השבוע את תחזיתה השנתית לגבי נתוני השימוש באינטרנט במהלך 2017. היא מבססת את הערכותיה על איסוף נתוני שימוש במחשבים ובמכשירים ניידים מ-60 מדינות ברחבי העולם.

הטאבלטים דווקא לא זוכים לפופולאריות רבה
הטאבלטים דווקא לא זוכים לפופולאריות רבה במיוחד

הקבוצה, שסיכמה את ממצאיה בדו"ח עב-כרס, גורסת כי משתמשי המכשירים הניידים יצרכו לא פחות משלושה רבעים מהתעבורה העולמית במהלך השנה. החברה טוענת כי נתח הסמארטפונים מעוגת צריכת התעבורה גדל באופן משמעותי בשנים האחרונות – מ-40% ב-2012 ל-68% בשנה החולפת. ב-2012, רק ל-23% מהאוכלוסייה בשווקים הנבדקים היה , לעומת שיעור חדירה מרשים של 56% כיום. הטאבלטים, לעומתם, לא נהנים מפופולאריות רבה (15% אחוז חדירה כיום).

הסמארטפון פופולארי במיוחד במערב אירופה ובאסיה. אירלנד וסינגפור הן המדינות בהן המכשירים החכמים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי התושבים (92 ו-91 אחוזי חדירה בהתאמה). ספרד, נורבגיה ודרום קוריאה נמצאות מאחוריהן. ספרד היא גם המדינה בה צריכת התעבורה במובייל היא הגבוהה ביותר.

הסמארטפונים משנים את עולם הפרסום באינטרנט
הסמארטפונים משנים את עולם הפרסום באינטרנט – ואת האינטרנט באופן כללי

המעבר לעולם המובייל משפיע גם על המפרסמים. החברה טוענת כי בשנה הבאה, יושקעו לראשונה יותר משאבים בפרסום עבור משתמשי מכשירים מפרסום עבור משתמשי מחשבים סטנדרטיים. ב-2018, 60% מהפרסומות ברשת יופיעו על צגי הסמארטפונים.

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close