הצצה ראשונה למכונית החשמלית של 'טסלה הסינית' • HWzone
טכנולוגיהוידאו

הצצה ראשונה למכונית החשמלית של 'טסלה הסינית'

חברת Faraday Future המסתורית מספקת סרטון ראשון עבור המוצר המסחרי הראשון שלה, שינסה לכבוש את עולם הרכב בסערה

בתחילת שנת 2016, על במת תערוכת CES העצומה בלאס וגאס, ראינו חברת הזנק אמריקאית אלמונית בשם Faraday Future חושפת חשמלי בעל מראה מטורף, שמזכיר את רכבי היוקרה האמריקאים משנות החמישים והשישים, בתוספת לעוצמה אדירה עם הספק של 1,000 כוחות סוס והצהרה על מהירויות מירביות של עד 320 קמ"ש.

כל זה נועד ליצור התעניינות ובאזז תקשורתי לקראת הצגתם של רכבים חשמליים שפויים ועממיים מעט יותר אותם תמכור החברה, שזוכה למימון מהמיליארדר הסיני ז'ה יוטינג (Jia Yueting) שעומד מאחורי חברת LeEco, באופן מעשי ובתור מתחרים למכוניותיה הנחשקות של חברת טסלה.

ff ff1

כמה יעלה, כמה ינסע בין טעינות והאם יכלול מערכות לניהוג אוטונומי?

כעת, סרטון קצרצר חדש מספק לנו מבט רשמי ראשון על הרכב הממשי הראשון של FF – פנאי-שטח חשמלי שאמור להיחשף באופן מלא בחודש ינואר הקרוב, בתערוכת CES לשנת 2017. הרכב מוצג כשהוא נוסע במהירות במסלול בדיקה כלשהו בדרום ארצות הברית, מכוסה חלקית בבד כנהוג בתחום (למזעור ריגול עסקי) ועם כתובית המתפארת בשקט המופתי שמגיע מהמנוע החשמלי שלו.

ff2
הדגם החדש רחוק שנות אור מקונספט ה-FFZERO1 אותו הציגה החברה בתחילת השנה, אבל זה היה די מתבקש וצפוי

אין לנו פרטים נוספים על המכונית הזו, אך אנחנו בהחלט נמתין בעניין ל-CES של שנה הבאה בכדי לגלות האם יש כאן מותג חדש שכדאי להתחיל ולהתחשב בו – ונעדכן אתכם היישר מתוך התערוכה.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close