המתים המהלכים בדרכם לבתי הקולנוע • HWzone
טכנולוגיה

המתים המהלכים בדרכם לבתי הקולנוע

סדרת הטלוויזיה הוותיקה תנסה למצוא לעצמה אפיקי התפתחות חדשים גם על המסך הגדול – עם קאמבק של הדמות המוכרת מכולן

כנס הקומיק-קון בסן דייגו סיפק לנו הרבה הכרזות גדולות ומעניינות – וחלקן אפילו לא קשורות לעולמה של מארוול, למרבה ההפתעה. אחת מאותן הפתעות היא סרט בהתבסס על סדרת הקומיקס וסדרת הטלוויזיה The Walking Dead – אשר מתוכנן להיות ראשון מתוך שורה של יצירות שינסו להרחיב ולהמציא מחדש את המותג במדיום שונה ובומבסטי יותר.

לצד טיזר עבור עונה מספר 10 של סדרת המקור אשר הפכה ללהיט ענק עבור AMC והספיק להצמיח את סדרת הבת המצליחה גם היא Fear the Walking Dead – על הבמה הוצג גם טיזר קצרצר ובלתי צפוי לסרט שיבוסס על מותג הזומבים, בהפקה משותפת של AMC עם אולפני יוניברסל.

שמענו על תוכניות של האחראים על סדרת הטלוויזיה לשתף פעולה עם יוצר סדרת הקומיקס בכדי ליצור בהתבסס על דמותו של ריק גריימס, בגילומו של אנדרו לינקולן, עוד בתחילת השנה – אך ההפתעה היא בכך שהפרוייקט המדובר השתדרג לפתע מסרט (כמו מספר פרקי סדרה מחוברים יחדיו) לסרט של ממש שיהיה ניתן לצפייה בתחילת הדרך רק על המסך הגדול, ויבחן את מידת האהדה שיש לקהל עבור הדמות המפורסמת שהיוותה את מרכז העלילה במשך תשע עונות שלמות.

חשבתם שהסיפור הסתיים ונחתם? תחשבו שוב

לסרט החדש של המתים המהלכים אין עדיין תאריך השקה מוגדר, אך הוא מיועד להיות ראשון מבין שלושה שיעסקו בעלילותיו של ריק, וצפויים לכלול הופעות חוזרות של מספר דמויות נוספות מתוך הסדרה עצמה, מבלי להתבסס על אירועים ועלילות מתוך חוברות הקומיקס עצמן.

ההחלטה ללכת לכיוון של סרט אמיתי היא שאפתנית ואולי אפילו יומרנית – אך יהיה מעניין בהחלט לגלות האם למותג מהמסך הקטן יש צ'אנס להצליח גם על המסך הגדול

יוזמה זו מצטרפת אל תוכניות להשקת סדרת ספין-אוף שנייה עבור המתים המהלכים, אשר תעלה לאוויר במהלך השנה הבאה ותעסוק בדמויות צעירות וחדשות המהוות דור שני לאפוקליפסה, כלומר כאלו שנולדו וגדלו אל תוך העולם החדש והמסוכן ויאלצו להתמודד איתו באופן שונה מהותית מאלו שחוו אותו על בשרם בזמן אמת. במילים אחרות, אם אתם פשוט משוגעים על המתים המהלכים – יש לכם הרבה למה לצפות בעתיד הקרוב.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close