Ultra HD, זיהוי פנים ו-HDR: הכירו את מצלמת הרשת המשוכללת ביותר בעולם • HWzone
מחשביםציוד הקפיטכנולוגיה

Ultra HD, זיהוי פנים ו-HDR: הכירו את מצלמת הרשת המשוכללת ביותר בעולם

עם תמיכה בצילום וידאו ב-Ultra HD ובטכנולוגיית זיהוי הפנים של , Logitech מתיימרת לכבוש את ליבם של כל אלו אשר מעוניינים לבצע שיחות באיכות מירבית

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בניגוד די גמור למצלמות מכל סוג אחר, מצלמות הרשת מהוות נישה שבה אנחנו לא פוגשים בשיפורים משמעותיים או טכנולוגיות פורצות דרך לעתים קרובות – אולי משום שחלק גדול מהרלוונטיות שלה היא עבור העולם הארגוני בו יש פחות מקום לגימיקים שיווקיים ופרסומיים, ואולי משום שבחלק גדול מהמחשבים הנמכרים כיום יש מצלמות מובנות שבמסגרתן לצרכן לא באמת יש צורך לבחור או להציג העדפה למותג זה או אחר, אך בסופו של דבר מדובר בקטגוריה שבה לרוב מסתפקים בבינוני ובסביר, ללא הפתעות מיותרות.

כעת, זה הזמן להכיר את ה- Pro Webcam וה-Brio Webcam מבית חברת , שנחשפות כעת ומצליחות לייצר תהודה בלתי מבוטלת ברשת תודות לשיפורים טכניים שבאמת יוכלו להוות הבדל מורגש עבור המשתמשים.

ההבדלים בין גירסת ה- Pro הביתית ל-Brio הארגונית ברורים כנראה רק ל- עצמה – כי לפי הפרטים הרשמיים שתי הגרסאות כוללות מחיר, מראה ויכולות זהות

קודם כל, כפי שניתן להבין כבר מקריאת השם – צמד הדגמים החדשים תומכים בתצוגת וידאו באיכות מירבית גבוהה במיוחד של , או 4,096×2,160 פיקסלים, לראשונה בשוק מצלמות הרשת לכאורה. אנחנו לא יודעים כמה תוכנות לביצוע שיחות תומכות בפועל ברזולוציית-על שכזו, או איזה רוחב פס נדרש לשם יישום שכזה (אחרי הכל מדובר כאן בהעברה של לא פחות מ-8.8 מגה-פיקסל בקצב של 30 פריימים בשנייה, לפני דחיסה), אבל אנחנו מברכים על השיפור החומרתי שכנראה יסייע לפיתוחם והופעתם של פתרונות תוכנתיים תואמים.

כיאה למוצר פרימיום אמיתי, ה-Brio הושקה עם סרטון תדמית פרסומי מושקע משלה

בנוסף לתמיכה בתצוגת הוידאו המרשימה, צמד הדגמים החדשים כולל גם חיישן אינפרא אדום לזיהוי תווי פנים שמעניק להם תמיכה ביישום ה-Windows Hello של מיקרוסופט עבור 10, עימו תוכלו לנעול את המחשב שלכם רק עבור משתמשים ספציפיים בהתאם לזיהוי פניהם במצלמה המחוברת – ויש גם בשם RealLight 3 שמבטיחה להדגיש את פניו של המשתמש בכל תנאי תאורה באשר הם, תמיכה בתצוגה בהתאמה לשלושה נקודות רוחב שונות של 90 מעלות, 78 מעלות או 65 מעלות (להתאמה תוכנתית עצמית בתלות במרחק הישיבה מהמצלמה או במספר האנשים שמעוניינים להיכנס אל תוך זווית הראייה שלה) ומערך של צמד מיקרופונים בקליטה כלל-כיוונית לביטול רעשים וקליטת אודיו טובה יותר מהממוצע.

לא רק רזולוציה גבוהה וקצב פריימים מרשים – אלא גם אפשרות שליטה מעניינת על התצוגה עצמה

המחיר של כל הבונוסים הללו לא יהיה זול, באופן טבעי – שני הדגמים יוצעו למכירה בעלות רשמית של לא פחות מ-200 דולר (ואף יותר מכך, 240 יורו כולל מס, באירופה), כאשר ה-4K Pro עבור השוק הביתי זמינה באתר הרשמי של Logitech כבר עכשיו, ואילו ה-Brio ניתנת רק להזמנה מוקדמת לעת עתה. זה מחיר שכנראה יגרום לרוב הרוכשים הפוטנציאליים להירתע, אבל כנראה שצריך להתחיל איפשהו – ומכאן ואילך ניתן לקוות שנראה תחרות עם מצלמות רשת תומכות Hello ותומכות שיוצעו במחירים שפויים קצת יותר.

זום דיגיטלי של עד פי 5, מיקוד אוטומטי, קצב שידור של עד 90 פריימים בשנייה ברזולוציה מוקטנת, תמיכה במערכות ההפעלה של מיקרוסופט, וגוגל ועוד – זו בהחלט שטרם פגשנו כמותה


תגיות
Back to top button
Close
Close