היצירה החדשה של Xiaomi ואינטל היא ממש לא מה שהייתם מצפים לו

מחשב נייד עדכני, או שאולי סמארטפון? ממש לא – שיתוף הפעולה העדכני בין היצרנית הסינית לענקית השבבים הוא דווקא בנעל חכמה

בפעם הקודמת שבה חברת שיאומי (Xiaomi) עשתה שימוש במוצר מבית , קיבלנו צמד מחשבים מתכתיים קומפקטיים מעניינים למדי, שלא ממש הכינו אותנו למוצר החדש של היצרנית הסינית העולה – אשר מנצל את יכולותיה ההנדסיות של יצרנית השבבים ליצירת נעלי הספורט החכמות הזולות שעונות לשם ההזוי 90Minutes Ultra Smart Sportswear. כי למה לא בעצם?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


האינטרנט של הנעליים

הנעליים "האולטרה חכמות" החדשות פותחו בידי חברה סינית שעונה לשם Shanghai Runmi, לכאורה בסיוע של ספורטאים מקצוענים, ונעזרו בשבב ה-Curie הייחודי של , הזעיר ביותר שזמין בקטלוג הרחב של החברה, לתוספת של חיישני תאוצה ותזוזה ולקישוריות אלחוטית אשר תעביר אותן אל המכשיר החכם שלכם.

, חכמות – ועכשיו גם הנעליות זוכות להצטרף לטרנד

הנעליים עם השם המוזר עשויות מבד מאוורר דמוי ספוג, כוללות רפידה אנטימיקרוביאלית וסוללה שאמורה להספיק לכ-60 ימי עבודה, שבהם הנעליים יוכלו לדווח למשתמש על כמות הצעדים שביצע, קצב ההליכה והריצה שלו, המרחקים שעבר, כמות הקלוריות ששרף ועוד. מדובר בנתונים הבסיסיים ביותר שאותם מסוגל לספק כמעט כל , צמיד או , אבל אנחנו בכל זאת מוכרחים להודות שיש משהו נוח בכך שהטכנולוגיה היא חלק מובנה בנעל עצמה, כך שאין סיכוי שתשכחו אותו בבית או בכל מקום אחר.

הבחירה בשבב ה-Curie היא ככל הנראה משתלמת מאוד עבור – ולו בשל הזכות להשתמש בלוגו המוכר של החברה ולהצהיר כי זה הוא מוצר עם "Intel Inside"

מסכימים איתנו כי מדובר ברעיון מוצלח? הנעליים יהיו זמינות בגוון כחול או שחור עבור גברים ובגוון שחור או ורוד לנשים, עם תג מחיר קורץ למדי של 300 יואן, או כ-45 דולר, בשוק הסיני – כאשר הצרכנים הבינלאומיים ככל הנראה יזדקקו לשלם תג מחיר גבוה בכמה עשרות דולרים, שינוע בין 300 ל-400 שקלים לערך. שווה או מיותר לגמרי? זה משהו שנגלה במהלך החודש הקרוב, כשדגמים ראשונים יגיעו לצרכנים ונוכל להבין עד כמה מדוייקות ואפקטיביות הן מערכות הקלט וחיווי הנתונים שיצרה כאן .

נקווה שהאפליקציה שפותחה עבור איסוף והצגת הנתונים תהיה אפקטיבית מספיק, ושהנעליים עצמן יהיו ראויות כמובן