החגורה שתגרום לכם לרצות לרזות • HWzone
CES 2020גאדגטיםבית חכם ו-IoTטכנולוגיה

החגורה שתגרום לכם לרצות לרזות

אחרי שעונים, צמידים, נעליים ואפילו עגילים שהפכו כולם לחכמים יותר – הגיע הזמן להכיר את החגורה המקוונת אשר תדרבן אתכם לזוז ותספר לכם מה מצב ההיקפים שלכם

לא יוצאים מהבית ללא חגורה שעוטפת את המכנס שלכם ומוודאת שהוא נמצא במקומו המיועד? ה-Smart Belt Pro הוא השדרוג שרציתם, ואפילו לא ידעתם על כך.

חברת מדרום קוריאה העונה לשם WELT הביאה אל תערוכת CES 2020 את המוצר המיוחד הזה, אשר יוכל להחליף את הצמיד והשעון החכמים ולספק כמה וכמה נתוני וכושר עבור המשתמש בתוספת להערכת סיכון לנפילה שתהיה חשובה מאוד לבני הגיל השלישי.

מהפכת ה- מגיעה אל תחום לבוש חדש
צילום: HWzone

בתוך החגורה החכמה, שעשויה עור איטלקי אותנטי (התנצלות מחובבי בעלי החיים), נמצאת שאמורה להספיק לכ-30 ימי, חיישן מגנטי, חיישני תנועה ומקלט-משדר בטכנולוגיית Bluetooth 4.1 – וכל אלו יחד יוכלו לדווח לאפליקציה הנלווית עבור מכשירי ואנדרואיד נתונים אודות מספר הצעדים שביצע המשתמש, כמות הקלוריות ששרף, זמני תזוזה וזמני ישיבה סטטיים וכדומה. בתור בונוס תקבלו מעקב אחר היקפי המותן שלכם, וניתוח של אופי ההליכה שיתריע לגורמים הנבחרים במצב בו האלגוריתם יזהה סיכון גבוה לנפילה (חוסר סימטריה בין הרגליים או מרווחי צעדים בלתי רגילים).

תנו לחגורה לדרג את איכות הצעדה שלכם – ולהזכיר לכם להירגע עם המתוקים לפני שתזדקקו להחליף מכנסיים למידה גדולה יותר
צילום: HWzone

חושבים שמדובר בהברקה משובחת? כדאי שתכינו את המרשרשים כי זול זה לא יהיה – ה-Smart Belt Pro תישא תג מחיר התחלתי של כ-400 דולר, ותעלה משם בתלות בסוג גימור העור אותו תבחרו. אאוץ׳ – אנחנו כנראה נחכה לגירסת הלואו-קוסט שעשויה מבד.

מגוון אפשרויות להתאמה אישית של העיצוב, גם עבור גוף החגורה וגם עבור האבזם (עם מחבר מובנה לטעינה) – במידה ותהיו מוכנים לשלם 
צילום: HWzone

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close