adplus-dvertising

בשורה גדולה לגיימרים: The Witcher בדרך להפוך לסדרה בנטפליקס

אחרי שכבשה את עולם המשחקים ובגדול, סדרת הספרים של אנדריי ספקובסקי הפולני בדרך להפוך גם לסדרת טלוויזיה בהפקת פלטפורמת הסטרימינג הענקית

יש הרבה משחקים מרשימים שמעניקים הרגשה כי היו עובדים טוב מאוד גם בתור סרט אקשן עתיר תקציב – וחלקם אף הופכים לכאלו, אם כי לרוב ללא הצלחה משמעותית בשל הקושי המשמעותי לתרגם באופן אפקטיבי את העולם שבו המשתמש הוא הפועל ונמצא במרכז העניינים לתחום שבו המשתמש הוא למעשה רק צופה מהצד.

גם סדרת משחקי התפקידים והפעולה האפלה The Witcher, שהחלה את דרכה באופן צנוע ובשל חלקית אי שם בשנת 2007 ומשם נסקה במהירות עד למצב בו הפכה לאחת מהגדולות, המצליחות, והאהודות ביותר בעולם הגיימינג, מרגישה כאילו הייתה יכולה להוות בסיס משובח לעיבוד הוליוודי גרנדיוזי – וזה אכן מה שעשוי לקרות בעתיד הלא רחוק, אם כי לא על המסך הגדול באולם הקולנוע אלא אצלכם בבית, על מסך המחשב או הסמארטפון, תודות לחברת נטפליקס (Netflix).

היכונו לבוא הלהיט הגדול הבא של Netflix

ברשת מדווחים כי ענקית הסטרימינג, שבשנים האחרונות משקיעה משאבי ענק ביצירת תכנים בלעדיים איכותיים (ובהחלט מצליחה במשימה זו נכון לעכשיו), מעוניינת ביצירת סדרת פנטזיה חדשה בהתבסס על כתביו של הסופר הפולני הפופולרי אנדריי ספקובסקי, אשר הפכו לנודעים פי כמה וכמה במסגרת הצלחתם של משחקי סדרת The Witcher שמבוססים עליהם גם כן.

ספקובסקי מיועד לשמש כיועץ אומנותי עבור היצירה, בעוד שהמפיק שון דניאל, לו ניסיון לא קטן עם מפלצות שונות ומשונות במסגרת היותו מפיק עבור כל סדרת סרטי 'המומיה' של אולפני יוניברסל (כולל זה החדש בכיכובו של טום קרוז שיגיע בעוד כמה שבועות לבתי הקולנוע), יהיה זה שיוביל את המיזם כולו.

אי שם בשנת 2001 כבר הופק סרט אודות עלילותיו של גראלט, אך זה היה בתקציב צנוע ופולנית – עכשיו יש לנו סיכוי לקבל משהו בינלאומי ומרשים הרבה יותר

הרעיון כולו נמצא השלב מוקדם מאוד בפיתוח שלו, כך נראה, כשאין לנו שום מידע אודות הבמאים והשחקנים שיקחו חלק בהפקה, אך סביר בהחלט להניח כי מה שנראה בסופו של דבר, בהנחה שהקונספט יבשיל לכדי מוצר ממשי,  יהיה סדרה אלימה שקורצת לקהל בוגר, בערך כמו כותרי הגיימינג שנוצרו מאותו חומר מקור. האם זה מתכון בטוח להצלחה? קשה לדעת, אבל אין ספק שיש כאן ערימות גדולות של פוטנציאל מוכח.

יככב בסדרה שבדרך, או שזו פנטזיה בלבד?

ברשת כבר החלו להתפתח להן שמועות ופנטזיות אודות צוות השחקנים שראוי להפוך את סדרת הספרים לתצוגה אודיו-ויזואלית, כאשר נראה כי רבים מאמינים שמדס מיקלסן הדני, אשר מוכר בעיקר בתור הנבל הראשי ב'קזינו רויאל' וכדוקטור חניבעל לקטר המאיים בסדרה שנשאה את שמו וירדה ובוטלה ב-2015, הוא המתאים ביותר לשחק את צייד המפלצות גראלט – בעוד שאווה גרין שכיכבה בסרטי ההמשך ל'עיר החטאים' ול-'300' היא הבחירה המושלמת עבור הקוסמת האניגמטית Yeneffer.

התאמה מושלמת?

מסכימים או שלא כל כך? ספרו לנו מי לדעתכם מתאים לככב בסדרה שאולי תוכל להפוך ל'משחקי הכס' החדשה שלנו.