בינג' אחד וגמרנו? שירות הסטרימינג של אפל זמין בישראל עם כמות תוכן מזערית • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoTאפליקציותטכנולוגיה

בינג' אחד וגמרנו? שירות הסטרימינג של אפל זמין בישראל עם כמות תוכן מזערית

מעכשיו, מחיר של 18 שקלים מדי חודש יספק לכם גישה אל הפקות המקור מבית ענקית הטכנולוגיה בדפדפן במחשב האישי או דרך יישום ייעודי במכשיריה – עם תמיכה בכתוביות בעברית אבל ללא שום תוכן נוסף בשלב הנוכחי

חובבי הסדרות, שימו לב: שירות סטרימינג חדש זמין עבורכם באופן רשמי בארץ הקודש, והוא מגיע אלינו היישר מארצו של הדוד סם, ומבית בכבודה ובעצמה. האם יש סיבה להתרגש? תלוי במידת האהבה שיש לכם לג'ניפר אניסטון, אופרה וג'ייסון מומואה.

שירות הטלוויזיה המקוון של הושק באופן בינלאומי, כולל בישראל, במחיר מומלץ של 5 דולר לחודש – אשר מתורגם באופן די מדויק ל-18 שקלים בארץ, עם הצעה לשבעה ימי התנסות חינמית לכולם לפני תחילת גביית התשלום (עדיין נדרשת הזנת פרטי כרטיס אשראי לשם כך) והצעה מעניינת עוד יותר של שנת נסיון חינם עבור אלו שרוכשים מכשירים חכמים עדכניים מתוצרת החברה.

שבעה ימי נסיון חינם, בניגוד לחודש אצל מתחרות – אך גם מחיר מינוי נמוך משמעותית

שירות ה-Apple TV Plus זמין בדפדפני ספארי וכרום הן במחשבי והן במחשבים MacOS כמובן, וכמו כן זמין ביישום ייעודי במכשירי Apple TV סלוניים, במכשירי iPad מכל הסוגים ובמכשירי , ויש גם תמיכה בכתוביות בעברית עבור התכנים השונים – אך הבעיה היא שבארץ, נכון לרגע זה, התכנים היחידים שזמינים הם אך ורק אלו שאפל עצמה הפיקה.

מספר התכנים הזמינים הוא נמוך יחסית – ונמוך באופן קיצוני עבור נרשמים מישראל

במדינות אחרות בעולם, הסכים של עם מפיצות מקומיות סיפקו סדרות וסרטים נוספים לצפות בהם – אך בישראל זה עדיין לא קרה, וכך השירות זמין עם שמונה סדרות וסרט אחד כרגע, לצד טיזרים והבטחות לעוד כמה תכנים שמגיעים בשלב מאוחר יותר. במצב הנוכחי, צופים אדוקים יכולים להגיע למצב בו ימצו את כל מה שיש לשירות להציע עבורם במסגרת ימי הנסיון בלבד או במשך חודש מינוי אחד לכל היותר, וזה עשוי להסביר מדוע באפל החליטו להפיץ את התכנים באופן דומה יותר לשירותי הטלוויזיה הלינאריים, עם שלושה פרקים ראשונים מכל יצירה מיד ושאר הפרקים בתצורה שבועית, שתצדיק את המשך הרישום לשירות לאורך זמן.

עושה השקה כמו שהיא יודעת – עם תמיכה במגוון גדול של מדינות ושפות. על זה בהחלט מגיעות לה נקודות זכות, גם אם זה לא בהכרח מצדיק את ההרשמה

אנחנו מאמינים כי זו רק תחילת הדרך עבור TV Plus בארץ (גם הפתיחה של נטפליקס בארץ לא הייתה מבריקה, ראוי לזכור), ושדברים עתידים להשתפר בהמשך – אך נכון לעכשיו די קשה להצדיק את דמי המינוי עבור רוב המשתמשים. מסכימים איתנו או שלא? בואו לדבר על זה בתגובות.

תגיות

3 תגובות

 1. כלכליסט: היכונו לביאת דיסני פלוס: לא מהפכת סטרימינג, מהפכת שיווק – 29.10.19

  ציטוט

  שירות הסטרימינג של מעצמת התוכן האמריקאית נשען על קמפיין חוצה פלטפורמות שעוזר להבטיח שלאחריו, אף אחד לא ירצה לשמוע בכלל על שירותים מתחרים

  HlSzT07.png

  בדקתי את For all mankind – חלשה למדי. אפל היו יכולים להשקיע במשהו מיוחד – סדרות שמקדמות את המוצרים שלהן… איכות ויזואלית מיוחדת… אבל לא – סתם בינוניות. ג'ובס חסר…

 2. ציטוט

  הראשונה מבניהן, The Mandalorian, סדרת הלייב אקשן הראשונה ביקום של מלחמת הכוכבים שתעלה לשידור עם השקת השירות ב-12 בנובמבר, היא אחת הסדרות היקרות בהיסטוריה (15 מיליון דולר לפרק). אבל האם התוכן שם יהיה טוב מספיק? (כנראה שכן. בכל זאת, דיסני) וחשוב מכך: האם הצליחה ענקית הבידור לצלוח את האתגרים הייחודים של פיתוח טכנולוגיה וממשק משתמש מוצלחים לשירות סטרימינג – תחום חדש יחסית עבורה? ככל שמועד השקת השירות מתקרב, החשיבות של שאלות אלו הולכת ופוחתת.

   

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close