אם אי אפשר לנצח אותם, נצטרף אליהם: נטפליקס בכל מקום • HWzone
טכנולוגיהכתבות נבחרות

אם אי אפשר לנצח אותם, נצטרף אליהם: נטפליקס בכל מקום

שירות הסטרימינג המפורסם מכולם יצטרף אל מאגר השירותים של המתחרות המקומיות

נחיתתה הרשמית של נטפליקס (Netflix) בארץ יצרה אתגר לא קטן עבור המתחרות הישראליות, עם מגוון תכנים שגדל על בסיס יומי ותמיכה בעברית אשר הוכיחה כי היא משתפרת במהירות, הכל במחיר של כמה עשרות שקלים בלבד, ללא צורך בהתחייבות או בתנאים מקדימים.

האתגר היה גדול, והיווה בסיס ליצירתם של שירותים כמו NextTV של הוט ולהתפתחותם המואצת של שירותים כדוגמת Yes GO או TV, אך כעת נראה כי אנחנו רואים את ניצניה של ההתפתחות הבאה בקטגוריה תכני הוידאו המקוונים, שכבר באה לידי ביטוי ברוב מדינות המערב – עם שאיפה לאיחוד בין היכולות השונות, במקום פילוגן, במטרה לספק למשתמש מכלול אחד עם מגוון עשיר שיספק את כל דרישותיו.

בחברת פרטנר הודיעו רשמית כי חתמו על הסכם עם נטפליקס, שיאפשר להם להציע את כל תכניה הזמינים לשוק הישראלי גם דרך פלטפורמת הטלוויזיה החדשה שלהם, שמיועדת להיות מושקת בשבועות הקרובים תחת השם Partner TV, לאחר הכנות שעליהם אנחנו שומעים במשך מספר שנים – מה שאומר כי לצרכנים תהיה האפשרות להירשם לנטפליקס בנפרד בעלות חודשית של 8 עד 12 דולר, כפי שהיה אפשרי מתחילת השנה שעברה, או לקבל את אותם השירותים במסגרת שירות (יקר יותר, באופן טבעי) של פרטנר, שיכלול גם תכנים ייעודיים נוספים מספקים איתם חתמה החברה על הסכמים.

שירות הטלוויזיה המקוון של פרטנר זוכה לחיזוק חשוב לקראת ההשקה הרשמית שלו

במקביל, קיבלנו דיווח על כך שגם חברת Altice הצרפתית, חברת האם של המקומית (אשר עתידה גם היא לשנות את שמה בהדרגה ל-Altice בתקופה הקרובה), על הסכם דומה להכנסת השירותים של נטפליקס אל ממיריה הזמינים במגוון רב של ארצות ברחבי העולם – וזה אומר, ככל הנראה, שגם בשירותי הכבלים המקומיים יוכלו הצרכנים להנות מתוספת של הסדרות והסרטים האלו, בתוספת תשלום שעשויה להיות דומה מאוד למחיר הסטנדרטי או אולי מופחתת, בכדי להפוך אלטרנטיבה זו למתאימה יותר בהשוואה להרשמה נפרדת לנטפליקס.

גם "הוט החדשה" הפכה לחברה של נטפליקס, וזה אמור לבוא לידי ביטוי בסוף השנה הנוכחית או בתחילת השנה הבאה

במצב שכזה, נראה כי יש סיכוי לא קטן שבקרוב נשמע על הסכמים דומים של נטפליקס עם ספקיות התוכן הגדולות האחרות של המדינה, כלומר יס וסלקום, שירחיבו עוד יותר את מעגל המשתמשים הפוטנציאלי עבורה, ומי יודע – אולי יהוו את הגורם המדרבן הנדרש על מנת שנראה כניסה של שחקניות בינלאומיות נוספות לארץ הקודש, כדוגמת Hulu, Red, Sling TV או Vudu. מהפכה חדשה או דווקא צעד שלילי שיקטין את התחרות היחסית? מוזמנים לספר לנו מה דעתכם בעניין.

יותר נטפליקס לכולם, יותר טוב?

תגיות

3 תגובות

  1. אני יעשה מנוי לזה, נראה עד כמה זה השתפר מאז ההשקה של זה בארץ.

  2. החברות הישראליות מפחדות לאבד לקוחות ורצות לעשות עם netfix סוג של בנדל לגזור מאיתנו עוד כסף, תודה אבל לא תודה אקח את netflix בלי השירותים שלכם.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close