איש הפלדה בהופעת בכורה: טריילר חדש ל-Justice League • HWzone
טכנולוגיהטריילרים

איש הפלדה בהופעת בכורה: טריילר חדש ל-Justice League

סופרמן, באטמן, וונדר וומן וחברים יחד על מסך אחד – האם זה הסרט שיצליח להעיר את שנת 2017 הישנונית של הוליווד? בקרוב נגלה

חודש ספטמבר אומנם הצליח לשפר במעט את המאזן, בעיקר תודות ל'זה' שהפך ללהיט גדול (וגם דאג להחיות את טרנד ההתחפשות לליצנים מפחידים, כולל כאן בארץ), אך שנת 2017 בכל זאת נחשבת עד כה לאחת מהשנים הכי פחות מוצלחות בכל המילניום הנוכחי בתעשיית הסרטים של הוליווד – עם שלל כשלונות מסחריים שהבהירו בחלק גדול מהמקרים כי הקהל אינו מעוניין בעוד ועוד פרקים לעוסים וממוחזרים של אותם מותגים אשר הצליחו בעבר.

קטגוריה אחת פופולרית ספציפית שדווקא לא איכזבה את כה היא זו של הסרטים המבוססים על מותגי קומיקס וגיבורי העל שבהם: הפרק השני של שומרי הגלקסיה, ספיידרמן המאותחל, לוגאן הבלתי סטנדרטי וכמובן וונדר וומן מעל כולם הפכו ללהיטים נאים שעמדו בציפיות וסייעו להבטיח כי נראה עוד הרבה (מאוד) בסגנון דומה בשנים הקרובות.

כמעט הכל כבר מוכן להשקת הסרט אשר ינסה לשבור את שיא ההכנסות בסוף שבוע בודד בחודש נובמבר

כעת נותרו להם עוד צמד סרטי חדשים לשנת 2017, אשר ינסו לעשות את המיטב בכדי להמשיך את הרצף החיובי ולשפר את הסטטיסטיקה הכללית של השנה: Thor: Ragnarok ו-Justice League, אשר מיועדים שניהם להשקה במהלך החודש הבא, בהפרש שבועיים האחד מהשני. יצליח להם? נראה שיש לא מעט סימנים מקדימים אופטימיים לכך.

ההופעה של איש הפלדה בסרטון היא אולי מינימלית – אך היא לא משאירה ספק בנוגע לכך שהוא אכן נמצא בסרט, בנוגע לכל ספקולציה שעלו בעקבות אירועי הסרט המקדים

באולפני האחים וורנר מעוניינים להבטיח כי סרט הקולנוע השאפתני ביותר עד כה במותג הקומיקס האחוד שלהם הופך ללהיט כשהוא מגיע בעוד קצת יותר מחודש – ואחרי מספר קדימונים שהתמקדו באישר העטלף, וונדר וומן ואקוומן מגייסים גם את סופרמן בכבודו ובעצמו לטריילר החדש, בכדי להשלים את צוות 'ליגת הצדק' שלהם ולהלהיב באופן מירבי את הצופים (מבלי להרוס את פרטי העלילה, אנחנו מקווים).

הטריילר הטרי צבע כשמונה מיליון צפיות עד כה, בתוך פחות מיממה מאז הושק, ונראה כי הן חיוביות מאוד בשלב הזה – ומה דעתכם בנושא? בואו לספר לנו בתגובות.

תגיות

3 תגובות

  1. זהו, אמרתי את זה. אני הולך לראות את הסרט בעיקר בגלל גל גדות :D

    Sue me.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close