אין סכנה לשכוח את הרצף הנכון: הכירו את המנעול הביומטרי

אחרי המכשירים החכמים שלנו, נראה כי סורקי טביעות האצבע מוכנים להתרחב אל מוצרים פיזיים אחרים שאותם אנחנו לא ממש רוצים לחלוק עם אחרים

רוב הסמארטפונים כיום מכילים סורקים לטביעות אצבע, ורובנו משתמשים בהם בתור פתרון הגנה ואבטחה לגיטימי למכשירים החכמים שמלווים אותנו לכל מקום וכוללים לרוב את הפרטים הכי אישיים ורגישים שלנו – אז למה בעצם לא להשתמש בטביעות אצבע בכדי להגן גם על חפצים אחרים שיקרים לנו? זה, בערך, ההגיון שנמצא מאחורי מנעול ה-Benjilock הייחודי.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מדובר במנעול נטען שנפתח באמצעות טביעות אצבע – של עד ארבעה משתמשים מורשים שנתוני האצבע שלהם מאוחסנים בשבב מוצפן מקומי בתוך המנעול, ללא גישה מקוונת כלשהי. ה-Benjilock כולל מצב עבודה בו תתבצע "נעילה" של היכולת לפתוח אותו באמצעות טביעת אצבע בעת מספר נסיונות חוזרים שגויים, וכולל מפתח גיבוי בכדי להקטין את הסיכויים שלו להפוך למשקולת נייר יוקרתית.

זה לא מנעול זעיר ושברירי – אלא אחד שנועד להגן על דברים חשובים באמת, שראוי להשקיע כמה מאות שקלים בהגנתם, אבל תהיה גם גירסת מיני למעוניינים

לא מדובר בגימיק בלבד, כך נראה. המנעול עצמו עשוי כולו ממתכת אל-חלד עבה וקשוחה שבהחלט לא ניתן יהיה לפרוץ ללא שימוש בכלים חשמליים ייעודיים, כל ששימוש בו בהחלט אמור לאפשר למשתמש לישון קצת יותר טוב בלילה, ברוב המקרים. המנעול נועד לשרוד את כל תנאי מזג האוויר, גם בהימצאות רצופה בחוץ, ויהיה זמין במספר צבעים שונים – שזה טאץ' נחמד למוצר שמיועד לעלות כ-80 דולר כשיגיע לחנויות, מתישהו במהלך השנה הקרובה.

העיצוב חביב בהחלט, ויהיה זמין גם בכסף, ארד או שחור

אז האם מנעול מאסיבי שלעולם לא תצטרכו לדאוג לגבי המפתחות שלו או קומבינציית המספרים הנכונה לפתיחה שלו הוא הלהיט הגדול הבא? אתם מוזמנים להביע את דעתכם בתגובות.

עלה לכותרות כבר בשנה שעברה – אמור לקבל זמינות מסחרית רשמית במהלך 2018