אדובי סוגרת את מרכז הפיתוח בישראל • HWzone
טכנולוגיה

אדובי סוגרת את מרכז הפיתוח בישראל

חברת אדובי סוגרת את מרכז הפיתוח שלה בישראל, משאירה רק קומץ עובדים
 
נראה כי חברת אדובי לא בדיוק נמצאת על המסלול הבטוח להצלחה. החברה כבר הודיעה כי תפסיק את הפיתוח של לפלטפורמות ניידות, כגון מערכת האנדרואיד וכי תפטר כ-8 אחוזים מכח העבודה שבחברה. בהתחשב בעובדה כי החברה מעסיקה כרגע כ-9,100 עובדים, מדובר במספר לא מבוטל.
 
לדה מרקר נודע כי חברת אדובי מתכוונת לסגור את מרכז הפיתוח שלה בישראל כחלק מהקיצוצים הרוחביים שמעבירה החברה בכח העבודה. חוזה השכירות של המשרדים של אדובי בישראל מסתיים ב-31 בדצמבר, ולחברה אין שום כוונה להאריך אותו. גורם המקורב לפעילות הפיתוח של אדובי בישראל (אנחנו מנחשים שלא מדובר באחד המפוטרים-לעתיד) מסר כי החברה בחנה את פעילות הפיתוח של מוצריה בכל אירופה, כולל ישראל, והחליטה לסגור מרכזי במקומות שלא החשיבה לאסטרטגיים.
 
אדובי מעסיקה 14 עובדים בישראל והחברה הודיעה כי יתכן שתשאיר מספר עובדים שיעבדו תחת קורת הגג של חברת Regus, או אולי אף יבצעו את עבודתם מנוחות ביתם.
 
החברה לא הודיעה האם בכוונתה לסיים כל עבודת בישראל בעתיד וזהו הצעד הראשון להתנתקות של אדובי מישראל או שזו היא מהמורה בדרך והחברה תחזור לעסקים כרגיל ברגע שהדוחות הכלכליים שלה ייראו ירוקים יותר.

תגיות
Back to top button
Close
Close