תמונה קטנה לעתיד מבטיח: Command & Conquer Remastered • HWzone
גיימינגכתבות נבחרות

תמונה קטנה לעתיד מבטיח: Command & Conquer Remastered

תמונה ראשונה מתוך הגרסה המחודשת של משחק האסטרטגיה האגדי נועדה להמחיש את תשומת הלב הגדולה לפרטים שמצפה לנו בתוצר הסופי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


EA Games הצליחה להלהיב מספר מכובד של גיימרים ותיקים בסוף השנה שעברה כשהכריזה על גרסה מחודשת של המשחק Command & Conquer, שהפך ללהיט מסחרי אי שם בשנת 1995 – כזה שיתמוך במערכות ורזולוציות מודרניות עם שכבת צבע חדשה וללא שינויים גדולים כלשהם לבסיס המשחקיות אשר נחשב איתן ורלוונטי גם היום.

אנחנו עדיין לא יודעים מתי Command & Conquer Remastered מיועד להגיע, אך יודעים כעת כי ב-EA מתכננים גרסת Remastered דומה גם עבור הפרק הראשון בסדרת הספין-אוף Alert – כאשר שני הפרוייקטים יחד יונהגו בידי סטודיו Petroglyph, שנוצר לאחר התפרקות המפתחת המקורית Westwood Studios וכולל כמה מראשיה שהיו אלו שיצרו את הכותרים המהוללים במקור.

מה שקיבלנו עתה הוא תמונה ראשונה של מבנה ה-Construction Yard הבסיסי בגרסה המחודשת – ולמרות שלא מדובר בסרטון משחקיות רשמי או אפילו בצילום מסך של הגלגול המודרני תשומת הלב לפרטים הקטנים באלמנט שכזה הספיקה בכדי להלהיב את מעריצי הסדרה ברחבי הרשת, זאת לצד עדכונים מטעם מפיק המשחק אודות שלבי העבודה בחידוש שכוללים מקצה שיפורים עבור בסיס הקוד למשחק מקוון, לצד עבודה על משימות הקמפיין העלילתי לשחקן יחיד. הפרוייקט הנוסטלגי הזה בהחלט נראה מבטיח.

המקור (מימין) והגרסה המעודכנת – הבדל של שמיים וארץ שתואם את עידן ה-4K

ביחד עם ההכרזה הרשמית על Star Wars Jedi: Fallen Order, שמבטיח חוויית משחק חדשה ומרעננת ביקום העלילתי של מלחמת הכוכבים עבור שחקן יחיד וללא תוכניות לתכני DLC נוספים בתשלום או מנגנוני רכישה מובנים בכסף אמיתי – נראה כי בהחלט מנסה לשפר את דרכי פעולתה ולבנות קשרי אמון הדדיים טובים יותר עם קהילת השחקנים. האם זה אכן יצליח? כנראה שבקרוב נדע.

משנה גישה והופכת ידידותית יותר, היתכן?


תגיות
Back to top button
Close
Close