שעות אחרונות: שני משחקים חינמיים נהדרים לימים גשומים • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

שעות אחרונות: שני משחקים חינמיים נהדרים לימים גשומים

הכתבה המקורית: נותרו לכם שעתיים לממש את ההזמנה של חנות ה- Store להוסיף צמד כותרים אל הספרייה הדיגיטלית שלכם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לא ממהרים לצאת מהבית ללא צורך ממשי בימים אלה? אתם כנראה ממש לא לבד, ובמצב שכזה נראה כי כל בידור דיגיטלי ביתי יתקבל בברכה – בייחוד כאשר לא צריך לשלם עליו שום דבר.

חנות ה- Store מחלקת כעת צמד משחקים באופן חינמי לכל דורש, רק עד השעה 17:00 היום (יום חמישי, ה-12 במרץ) – אז אם טרם אספתם אותם בהתאם להמלצה שלנו בשבוע שעבר, עכשיו זה הזמן הנכון לפעול.

GoNNER הוא משחק פלטפורמה ו-Roguelike שהושק במקור בשנת 2016 ונהנה מנתון איכותי של 88 אחוזי ביקורות חיוביות ב- – כעת ניתן לאסוף אותו מבלי לשלם תג מחיר מומלץ של 20 דולר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Epic Games Store

GoNNER

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

Offworld Trading Company הוא משחק אסטרטגיה וניהול אשר מופץ בידי חברת Stardock האמריקאית הוותיקה והמוכרת היטב בקרב חובבי האסטרטגיה למיניהם, והושק במקור גם הוא במהלך שנת 2016 – וגם אותו ניתן לאסוף מבלי לשלם תג מחיר מלא רשמי של 30 דולר, כאשר אם תרצו את החוויה המלאה תוכלו לבחור ולהוסיף כסף עבור צמד חבילות הרחבה ועוד מגוון תכני DLC שהושקו עבור המשחק מאז שנחת בפעם הראשונה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Epic Games Store

Offworld Trading Company

מים עם סיום החלוקה החינמית הכפולה הזו – יוצעו חינם שלושה כותרים חדשים נוספים בחנות המקוונת הצעירה: Mutazione, A Short Hike ו-Anodyne 2: Return to Dust, אז אל תשכחו לאסוף גם אותם כבר היום בערב (אפילו אם מעולם לא שמעתם עליהם בעבר!).

Anodyne 2

עדכון: שלושה משחקים חינמיים חדשים מצפים לכם בחנות של Epic Games מעכשיו ועד ליום חמישי בשבוע הבא – עם חשיפה מלהיבה אודות זהות הצמד שכבר ממתין לתורו בהמשך הדרך. החל מחמישי הבא, ה-19 במרץ, יהיו אלו כותר הפעולה וההתגנבות בעולם פתוח Watch_Dogs וכותר ההרפתקאות ההומוריסטי והסוריאליסטי The Stanley Parable שיחולקו לכל הגיימרים הרשומים בצורה חופשית. מבורך ושווה בהחלט!

Watch_Dogs ממתין לכם חינם, החל מיום חמישי בשבוע הבא


תגיות
Back to top button
Close
Close