שעות אחרונות: צמד משחקים משובחים ללא תשלום • HWzone
גיימינג

שעות אחרונות: צמד משחקים משובחים ללא תשלום

אימה פסיכולוגית בחנות ה- וכותר פלטפורמה מהיר ומאתגר במיוחד בחנות ה- מצפים לכם, ואתם צריכים להזדרז

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אולי בפעם האחרונה לשנת 2018 כולה, משחקים שעולים כסף בימים כתיקונם זמינים עבורכם חינם לגמרי – אם תפעלו בהקדם האפשרי.

ארבע שעות אחרונות נותרו לחלוקה חינמית של משחק ההישרדות והאימה הפסיכולוגי SOMA בחנות ה-, בגרסה נטולת הגנות קבצים ובעבור הרשמה חינמית קצרה (במידה ועדיין אין לכם משתמש קיים בפלטפורמה).

הכותר הושק במקור בשנת 2015 וזכה לחיבה ממשמעותית מהמבקרים המקצוענים עם ציון ממוצע של 84 מתוך 100 לגרסת המחשבים האישיים ב-Metacritic, וכמו כן ציון ממוצע של 4.6 מתוך 5 בקרב השחקנים ב- עצמה. מחירו המלא עומד על 30 דולר, כך שלקבל אותו ללא תשלום כלל זו הטבה שממש לא כדאי להתעלם ממנה.

SOMA

לחצו כאן למעבר אל עמוד החלוקה החינמית של SOMA

בחנות ה-Epic Store הטרייה של חברת Epic Games ממשיכים במסורת חלוקות חינמיות משלהם למשתמשים רשומים או נרשמים – ואחרי Subnautica הנהדר עליו סיפרנו לכם קודם מגיע גם תורו של Super Meat Boy המאתגר, המדמם והנהדר.

Super Meat Boy הושק במקור בשנת 2010 על ידי היוצר שמוכר היטב גם מכותר ה-Roguelike המרתיע The Binding of Isaac ומציע מעל 300 שלבים ועשרות דמויות שונות איתן נדרש לעבור אותם במהירות המירבית, ומבלי להתרסק על ידי אינספור המלכודות שממתינות בדרך על סוף כל שלב. במקום מחיר סטנדרטי של 15 דולר, תוכלו לקבל את Super Meat Boy עד ל-10 בינואר חינם אין כסף ולהתמכר לחוויה – אם טרם עשיתם זאת בעבר.

Super Meat Boy

לחצו כאן למעבר אל עמוד החלוקה החינמית של Super Meat Boy


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close