שלושה חינם והפתעה נוספת בדרך: החלוקה החינמית העדכנית ב-Epic Games Store

אתם מוזמנים להתרשם וליהנות מעוד יצירות איכותיות ללא צורך בתשלום – ממש עכשיו

שבוע נוסף נפתח לו – ואנחנו ממליצים לכם לעדן את הכניסה אליו עם משחקים חדשים, חינם לחלוטין ולתמיד.

החלוקה החינמית מגיעה אלינו כמדי שבוע באדיבות ה-Epic Games Store, כאשר כעת מדובר בלא פחות משלוש יצירות שניתן לקבל אל הספרייה הדיגיטלית שלכם מבלי לשלם אפילו שקל אחד – שניים מהם כבר הוענקו בפלטפורמה בעבר, וכעת חוזרים לעוד סיבוב לטובת המפספסים והמאחרים למיניהם.

החינמי הבולט ביותר הוא ללא ספק Prey בגרסתו המאותחלת – משחק הפעולה העל-טבעי הייחודי והמוצלח של יוצרי Dishonored משנת 2017 שהוצע בתחילת דרכו במחיר מלא של 60 דולר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

החינמי השני הוא משחק האקשן בעל העיצוב המרהיב Jotun: Valhalla Edition, שהושק לראשונה ב-2015 ומחזיק ב-79 אחוזי ביקורות חיוביות משחקים ב-Steam.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

כותר חינמי שלישי הוא Redout: Enhanced Edition – משחק מירוצים עתידני בסגנון של הקלאסיקות F-Zero או Wipeout, אך עם מראה מודרני נאה הרבה יותר כמובן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

שלושת המשחקים יהיו זמינים חינם עד ליום חמישי הקרוב, ה-19 במאי, בשעה 18:00 לפי שעון ישראל. מה קורה אחרי השעה הזו? זו הפתעה שב-Epic Games לא מוכנים לחשוף בפנינו בשלב זה, כך שיש סיבה טובה להמשיך ולעקוב גם בסוף השבוע.

עוד בשורה מעניינת ומשמחת מ-EGS נוגעת ל-Fall Guys אשר הפך ללהיט בינלאומי בזמן השקתו בשנת 2020 בתור אלטרנטיבה משעשעת יותר לז'אנר הבאטל רויאל – המשחק הזה הופך לחינמי החל מיום שבת ה-21 במאי, עם בלעדיות זמנית עבור הפלטפורמה.

אם עוד לא שיחקתם בעבר כי לא הייתם מעוניינים לשלם על כך או שאולי כבר שיחקתם בו ונטשתם – החל מעוד כמה ימים הכותר הזה צפוי לזכות לחיים חדשים ועל כן עשוי להיות ראוי לתשומת הלב שלכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

במקביל, בשבוע הנוכחי יש חבילה חדשה במיזם ה-Humble Bundle הפופולרי שתוכל לעניין אתכם, בייחוד אם לא מצאתם את ההזדמנות לשדרג את המחשב שלכם בשנים האחרונות – משום שהיא כוללת חבילת כותרים מותאמים למערכות ניידות ו/או צנועות ביכולות העיבוד שלהן, מבלי לוותר על ההנאה והעניין.

בתמורה ל-20 דולר או מעט פחות מ-70 שקלים תוכלו ליהנות מ-8 כותרים שאומתו רשמית בפלטפורמת Steam כמותאמים למערכות ניידות קומפקטיות (כמו ה-Steam Deck והמתחרות השונות שצומחות עבורה במהירות) – משחק הקרבות Paint the Town Red, משחק האקשן-תפקידים הייחודי Examina, משחק הניהול Parkasaurus, כותר התפקידים הטקטי בתורות Mutant Year Zero: Road to Eden, כותר ה-Roguelike המצליח Neon Abyss, המשחקים Orcs Must Die! 2 (בגרסה שלמה עם כל תוספי ה-DLC) ו-Orcs Must Die! 3 ולקינוח גם Mechwarrior 5: Mercenaries שיתן לכם להפעיל רובוט בגודל של בניין במבט מגוף ראשון.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילת באתר ה-Humble Bundle

הצעה נחמדה נוספת אשר מסתיימת היום (שלישי, ה-17 במאי) כוללת הנחות גדולות על ארבעה כותרים מבית EA Games – כותר הפלטפורמה Unravel בעבור 10 דולר, כותר ההרפתקאות Lost in Random שהושק בשנה שעברה ב-15 דולר, החידוש הכפול Command & Conquer Remastered Collection ב-7 דולר בלבד או פחות מ-25 שקלים ו-Star Wars Jedi: Fallen Order המשובח ב-10 דולר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים בחנות ה-Origin