שווה להכיר: ארבע חבילות משחקים חדשות באתר ה-Humble Bundle

בואו לשמוע על עוד הזדמנויות למלא את הזמן הפנוי בעניין מבלי להיפרד מכל המזומנים שבכיס

סיימתם לאסוף את החינמיים מה-Epic Games Store והתרשמתם מהמבצעים השונים של Steam? כעת יש לנו עוד מקור ראוי למשחקים משתלמים עבור עולם ה-PC שנרצה להכיר לכם – מיזם ה-Humble Bundle, עם כמה חבילות מגוונות עדכניות שהתווספו אליו במהלך הימים האחרונים וממתינות לכם כעת בקוצר רוח.

חבילת Play with Pride לרגל חודש הגאווה כוללת שישה משחקים שונים שעוסקים באופן ישיר או עקיף בקהילת ה-LGBTQ+ נמכרת בתמורה ל-10 דולר או 36 שקלים בקירוב, כאשר חלק מן הסכום בכל תשלום (על פי העדפה אישית של הרוכש) יכול להיות מופנה אל מיזם The Trevor Project, שמטרתו להילחם בתופעת ההתאבדויות בקרב הקהילה הגאה על רבדיה.

חבילה זו תהיה זמינה לרכישה למשך קצת יותר מארבעה ימים נוספים, עד ליום חמישי הקרוב, ה-21 ביולי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

חבילת ה-Summer Break מיועדת לקהל יעד צעיר (שנמצא עכשיו בעיצומו של חופשת הקיץ הגדולה, לא רק כאן בארץ), עם עשרה כותרים שונים שמבוססים על מותגים מעולם הטלוויזיה והקולנוע של Cartoon Network, ניקולודיאון, DreamWorks Animation ועוד – בתמורה ל-10 דולר בלבד, או 36 שקלים שהם פחות מארבעה שקלים עבור כל יצירה שקיימת ברשימה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

ילדים צעירים ומבוגרים כאחד יוכלו להפיק הרבה מאוד שעות של שעשוע ועניין מחבילת LEGO at the Movies, שכוללת תשעה משחקים המבוססים על אבני המשחק המפורסמות מכולן – בשיתוף פעולה והשראה ממותגי קומיקס וסרטים שונים אשר יוצרים יחד משחקי פעולה והרפתקאות קלילים שבדרך כלל מתקבלים היטב אצל השחקנים והמבקרים באחד.

בתמורה ל-10 דולר או כארבעה שקלים עבור כל משחק, תוכלו להוסיף אל ספריית ה-Steam שלכם את The LEGO Movie Videogame הראשון והשני, LEGO Marvel Super Heroes הראשון והשני, LEGO Marvel's Avengers, את LEGO Jurassic World, את The LEGO Ninjago Movie Videogame, את LEGO Disney's The Incredibles ואת LEGO DC Super Villians (במסגרת היכולת הייחודית של המותג לשתף פעולה בהצלחה הן עם DC Comics והן עם Marvel על אף היריבות המובנית ביניהן). רשימה נהדרת שהשווי הכולל המקורי שלה גדול יותר מפי 20 מהמחיר שניתן להשקיע במסגרת ההצעה של Humble Bundle.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

חובבי גיימינג בוגרים יוכלו להתפנק ולהשתדרג עם חבילת משחקים מבית המפיצה והמפתחת הצרפתית Focus Entertainment, הכוללת שבעה כותרי פעולה (ומירוצים) שונים ב-10 דולר – עם שמות מוצלחים למדי כמו The Surge הראשון והשני, כותרי נהיגת השטח Mud Runner, משחק הפעולה-תפקידים Bound by Flame ו-The Technomancer, משחק הפעולה-התגנבות הערפדי Vampyr וכותר הפעולה המקוון Hood: Outlaws & Legends שאמור להיות בעליה מחודשת בפופולריות כעת לאחר שהוצע חינם לא מזמן לכל משתמשי פלטפורמת Epic Games Store.

רשימה חביבה של כותרי AA טובים יותר ופחות, עבור אלו שלא בהכרח מעוניינים אך ורק ביצירות הגדולות והפופולריות ביותר מסוגן אלא נהנים גם מאלטרנטיבות צנועות יותר שלהן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

בתור קינוח, ניתן לשקול רישום אל שירות ה-Humble Choice שמציע מגוון משחקים נבחרים בתדירות חודשית בתמורה להשקעה של 12 דולר, או 42 שקלים בקירוב – כאשר השמינייה הנבחרת ליולי 2022 כוללת את כותר הפעולה המצליח בגוף ראשון Deep Rock Galactic, משחק ה-Tower Defense הפופולרי Legion TD2, משחק תפקידים וקרבות קלפים בשם Banners of Ruin ונוספים, בשווי רשמי כולל של מעל ל-140 דולר. שווה להעיף מבט על הרשימה המלאה בקישור להלן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד משחקי יולי 2022 השלם בשירות ה-Humble Choice