שווה בדיקה: שבעה משחקים נהדרים בפחות מ-40 שקלים • HWzone
גיימינג

שווה בדיקה: שבעה משחקים נהדרים בפחות מ-40 שקלים

יום חדש מגיע, ואיתו עוד גיימינג שקשה מאוד להתעלם ממנו

חבילת ה-Humble Jumbo Bundle של המיזם ארוך השנים Humble Bundle חוזרת אלינו לסיבוב השמיני שלה, עם יותר משבעה כותרי אינדי חדשים, גדולים וקטנים, שיכולים להיות שלכם במחיר של בין כארבעה ל-38 שקלים בלבד. לא תקחו?

אם אי פעם ביקרתם בעבר באתר המיזם הזה, אתם כנראה כבר מכירים את הקונספט – יש לכם שלוש דרגות תשלום מינימליות שונות, אשר יעניקו לכם גישה לעוד ועוד משחקים מתוך המספר הכולל הזמין, בהתאם להעדפה האישית שלכם.

בעבור תשלום של דולר בודד תקבלו גישה לשלושה כותרים שונים, שהם למעשה ארבעה: משחק הבנייה והניהול Valhalla Hills אשר נמכר בפני עצמו במחיר מלא של 30 דולר (!), המשחק הבלתי רגיל Legend of Eisenwald אשר משלב בין אלמנטים של משחקי תפקידים למשחקיות אסטרטגית בתורות בסגנון Heroes of Might and Magic – וצמד משחקי ההרפתקאות ('קווסט') שהם חלק מטרילוגיית The Journey Down, אשר זכתה לפידבק טוב במיוחד מהשחקנים ותקבל את פרק הסיום שלו באמצע השנה הנוכחית. חבילה מגוונת בהחלט שכמעט בוודאות מכילה משהו שטרם ניסיתם עד כה, ובמחיר מצחיק במיוחד.

Legend of Eisenwald – משחק מוצלח יחסית שלא פוגשים כמוהו בכל יום

אם תחליטו להשקיע קצת יותר כסף, סכום שגבוה מערך התשלום הממוצע של צרכנים עד כה (6.73 דולר נכון לרגע כתיבת שורות אלו), תקבלו שלושה כותרים נוספים לספרייה שלכם ועוד תוספות אשר ייחשפו בעוד כמה ימים: משחק הפעולה הנהדר והמושקע מגוף ראשון Warhammer: End Times – Vermintide, משחק ההרפתקאות המרהיב Jotun שעוסק במיתולוגיה הנורדית, וכמו כן משחק הסימולציה והניהול Turmoil בו יהיה עליכם לחפש אחר הזהב השחור.

Jotun – משחק מיתולוגי מצוייר וממכר

רוצים לשדרג את החבילה שלכם עוד יותר? תשלום של 10 דולר יעניק לכם גישה לכותר הפעולה הריאליסטי והמיוחד שעוסק במלחמת העולם הראשונה (עוד לפני שידענו מה זה 1) ועונה לשם Verdun.

Verdun – המשחק שנתן השראה ליצירתו של 1?

כאן זה הזמן לציין כי רוב המשחקים המוצעים במסגרת חבילה זו זמינים לא רק למחשבים מבוססי , אלא גם למערכות OS X ולמערכות מבוססות לינוקס – כאשר רובם זמינים גם הן במסגרת פלטפורמת ה- והן כהתקנה ישירה נטולת הגנות , כך שיש כאן יתרונות גדולים לחובבי המשחקים אשר לא משתייכים אל זרם המיינסטרים.

חבילת ה-Humble Jumbo Bundle 8 תהיה זמינה לעשרה ימים נוספים, כאשר בעוד כשלושה ימים, ביום שלישי בשעות הערב, ייחשפו עוד לפחות צמד כותרים נוספים שיוענקו לכל מי ששילם סכום גבוה מהממוצע עבורה – שווה לעקוב, להתעדכן ולקנות באופן כללי. תהנו!

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close