שובו של המלך: Civilization 6 נחשף ויגיע בעוד חמישה חודשים • HWzone
גיימינג

שובו של המלך: Civilization 6 נחשף ויגיע בעוד חמישה חודשים

המלך הבלתי מעורער של משחקי האסטרטגיה בתורות חוזר לסיבוב חדש בחודש אוקטובר הקרוב, וינסה לקרוץ לקהל יעד חדש ומגוון יותר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הכרזה מעניינת נוספת מגיעה בימים אלו עבור חובבי הגיימינג במחשבים האישיים – Firaxis Games, אשר השיקה רק לפני כמה חודשים את XCOM 2 אשר זכה לפופולריות בלתי מבוטלת, למרות כמה וכמה בעיות ומגבלות טכניות בלתי צפויות שליוו אותו, הכריזה על הכותר הבא בסדרת Civilization הנודעת, אשר יגיע לקראת סוף השנה.


Civilization 6 יהיה כותר בלעדי למחשבים האישיים, ומבטיח להציע כמה וכמה שדרוגים למנגנוני המשחק הממכרים, אשר יסייעו לו להרגיש עמוק, מעניין ומרענן גם עבור שחקנים וותיקים בז'אנר ה-4X (ר"ת Explore, Expand, Exploit, Exterminate) שאותו יצרה הסדרה במו ידיה. במקביל, הפרק החדש מבטיח לשים דגש משמעותי יותר מאי פעם בעבר על נגישות ולימוד של הקונספט לשחקנים חדשים – במטרה ברורה להרחיב את קהל היעד של הז'אנר, אשר מורכב בחלקו הגדול משחקנים וותיקים שמלווים את סדרת Civilization כבר הרבה שנים.

cc

cc1

האם ב-Firaxis יצליחו להנגיש את אחד מהמשחקים המאתגרים והמעמיקים ביותר בסביבה לקהל חדש, מבלי להביא לשינויים שיכעיסו את "המומחים"? ב-21 באוקטובר נוכל לגלות את התשובה. בינתיים, נראה שפרט לקצת תלונות על הסגנון הויזואלי המעודכן שנראה פשוט ופשטני יותר מזה של קודמיו – רוב השחקנים בהחלט מתעניינים ומתרגשים לקראת בואו של המשחק החדש, שמגיע כשש שנים אחרי Civilization 5.תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך