רמז לקראת PlayStation 5? סוני משדרגת את בקרי המשחק שלה עם כפתורים חדשים • HWzone
גיימינג

רמז לקראת PlayStation 5? סוני משדרגת את בקרי המשחק שלה עם כפתורים חדשים

תוסף חדש עבור בקרי ה-DualShock 4 הפופולריים יוסיף לו שימושיות מעניינת – בחלקו האחורי

מרגישים כי לבקר הרגיל שלכם בקונסולת ה- 4 יש מעט מדי אמצעי שליטה, למרות צמד הג'ויסטיקים, צמד רביעיות כפתורים, ארבעה לחצני צד, משטח מגע, שליטה באמצעות תנועה בשישה צירים בהתבסס על מדי תאוצה וג'ירוסקופים וכפתור השיתוף? כנראה שאתם לא לבד – כי מחליטה לספק כעת תוסף מודולרי רשמי משלה עבור בקרי ה-DualShock 4 שיוסיף צמד לחצנים אחוריים חדשים וניתנים לתכנות והתאמה אישית.

רכיב ה- Back Button Attachment מתחבר אל מתאם האוזניות בחלקו האמצעי התחתון של בקר המשחק האלחוטי הפופולרי (אך לא מבטל אותו לשמחתנו – אלא מאפשר מעבר דרכו של אודיו עבור אוזניות חוטיות אם תרצו בכך) ומוסיף זוג כפתורי שליטה אחוריים במרכז המוצר, ביחד עם מסך מגע קטן בטכנולוגיית שדרכו ניתן יהיה להתאים את השימושיות של אותם כפתורים בתלות ביישום ובהעדפות השחקן. מישהו אמר כפתורי מאקרו עבור עולם הקונסולות? זה בהחלט נשמע כמו קונספט דומה.

למה לקנות אחד חדש כשניתן לשדרג את הבקר הקיים?

אנחנו לא משוכנעים שיהיה נוח מאוד לעשות שימוש בכפתורים האחוריים החדשים הללו, בייחוד לחובבי משחקים בעלי כפות ידיים קטנות יחסית – אך עצם העובדה שמדובר בתוסף רשמי מבית סוני אמורה לסייע לו לצבור פופולריות גבוהה משמעותית מפתרונות צד שלישי אחרים בשוק שהציעו מתארי שליטה חדשים עבור קונסולות בעבר. מחיר מומלץ רשמי של 30 דולר הוא מעט קשה לעיכול מבחינתנו בימים בהם בקר ה-DualShock 4 עצמו נמכר לעיתים בעלות של פחות מ-40 דולר – אך זו תהיה השקעה הגיונית יותר עבור משתמשים שכבר יש בבעלותם את בקרי השליטה מבית סוני בהשוואה להשקעה ברכישת בקרי שליטה מתקדמים חדשים לגמרי מחברות כמו , SCUF, Astro או Nacon.

ההשקה בחודש הבא – והתקווה שלנו היא שהמחיר יצטמק בתוך זמן קצר, בדומה למחיר בקרי ה-DualShock 4 עצמם

האם עיתוי ההשקה המאוחר הזה, שנה לפני שקונסולות ה- 4 ואיתן בקרי ה-DualShock 4 עשויים להפוך לחדשות ישנות בשל השקה של דור חמישי מתקדם ונוצץ, מעיד על תוכניות השיפור והשידרוג של שיבואו בתור ברירת המחדל בעתיד? נקווה לקבל תשובות בנושא בהקדם.

תוספת בדור ה- 4 תהפוך לחלק מובנה בסיסי בדור ה- 5? נחיה ונראה

תגיות
Back to top button
Close
Close