רוצו לקחת אותם: שני משחקים ללא עלות מחכים לכם ברשת • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

רוצו לקחת אותם: שני משחקים ללא עלות מחכים לכם ברשת

כותר אסטרטגיה מאתגר בחנות ה- וכותר התגנבות ופעולה טקטי ב-Humble Store – שניהם ללא צורך בתשלום כלל

עוד שבוע, עוד שלל של כותרים חינם לרפד איתם את ספריות המשחקים הדיגיטליות שלכם ממתינים – וזה הזמן שלכם לפעול עם כמה קליקים קצרים בלבד. תהנו!

ב-Epic Store מחלקים השבוע את משחק האסטרטגיה המינימליסטי Bad North: Jotunn Edition שהושק במקור בשנה שעברה, ובו יהיה עליכם להגן על עמכם מפני גלים של ויקינגים שמעוניינים לפלוש ולבזוז את כל מה שהם רואים. הקונספט פשוט, הגראפיקה חביבה ועם 84 אחוזי ביקורות חיוביות ב- ומחיר של אפס בדיוק במקום 15 דולר במקור – זה דיל שלא כדאי לסרב לו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Epic Store

Bad North: Jotunn Edition

בשבוע הבא, החל מיום חמישי ה-28 בנובמבר בשעות הערב? משחק הפלטפורמה המעולה Rayman Legends יהיה זה שיחליף את Bad North בפינה החינמית בחנות של חברת .

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

במקביל, בפלטפורמת ה-Humble Store נותרו לכם יומיים לפעול ולהוסיף את Serial Cleaner אל הרשימות שלכם. המשחק הושק במקור ב-2017 ומחזיק ב-86 אחוזי ביקורות חיוביות בפלטפורמת (אם כי הפופולריות שלו היא חלקית למדי, וחבל שכך) – ובו תגלמו את דמותו של המנקה, בערך כמו ב'כלבי אשמורת', שמשימתו היא לעשות סדר והעלים את כל העדויות מזירות הפשע מבלי להיתפס בידיו הארוכות של שלטון החוק. גם במקרה הזה הכותר זמין חינם לגמרי, במקום מחיר מלא מומלץ של 15 דולר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Humble Store

Serial Cleaner

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close