רבותי, ההיסטוריה חוזרת: Age of Empires 2 נראה נהדר וזוכה לתשבוחות • HWzone
גיימינג

רבותי, ההיסטוריה חוזרת: Age of Empires 2 נראה נהדר וזוכה לתשבוחות

מהדורת ה-Definitive Edition של משחק האסטרטגיה הקלאסי הושקה רשמית עם כמות עצומה של תוכן וותיק וטרי, מראה נאה ושיפורים חשובים למנגנוני המשחקיות שהופכים אותה לטובה משמעותית מהנסיון הקודם של בתחום

הרבה משחקים מהעבר זוכים לגרסאות מודרניות, אך לא כולן מוצלחות באותה מידה. Age of Empires 2: Definitive Edition שהושק רשמית כעת מהווה כנראה את אחת מהדוגמאות הכי טובות שיש לאיך עושים זאת נכון.

הכותר הטרי זוכה בימים אלה לקבלת פנים חמימה מאוד מהמבקרים עם ציון ממוצע של 81 מתוך 100 באתר Metacritic בהתבסס על 19 ביקורות ממקורות שונים, וגם מהשחקנים עצמם אם לשפוט לפי 83 אחוזי ביקורות חיוביות בהתבסס על דעות של מעל ל-5,000 שחקנים ב-Steam (וגם ציון ממוצע של 4.6 מתוך 5 בהתבסס על 290 דירוגים בחנות הדיגיטלית של , כתוספת) – כאשר הנתונים הללו גם עדיפים משמעותית על פני אלו של Age of Empires: Definitive Edition, שהיווה חידוש דומה לקודמו של Age of Empires 2 והושק במקור בשנה שעברה.

קרבות גדולים (ונאים למראה) יותר מאי-פעם בסדרה מצפים לכם

השחקנים מעריכים את העיצוב הגראפי המודרני הנקי שניתן ל-Age of Empires 2: Definitive Edition, את פס הקול המקורי ששודרג באיכותו והורחב, את השיפור בקלות ונוחות השליטה ביחידות השונות ואפשרות של קיבוץ פקודות עבורן, את הבינה המלאכותית החדשה שמספקת אתגר ראוי מבלי להשתמש בשיטות זולות ובלתי הוגנות כמו בכותר המקורי (אך אם תרצו עדיין תוכלו לבחור להתחרות בבינה המלאכותית המקורית, במקום זו החדשה) – ובעיקר את היקף התוכן האדיר שכולל את משחק הבסיס, ארבע חבילות הרחבה מהעבר וחבילת הרחבה בלעדית נוספת שיחד מעניקות 35 עמים שונים לבחור מהם וללחום בהם ומעל ל-200 שעות משחקיות עלילתית. כל זאת בעבור שליש ממחירו של משחק חדש ממוצע מחברה גדולה.

Age of Empires 2: Definitive Edition זמין כעת ב-Microsoft Store וב-Humble Store במחיר של 20 דולר, וכמו כן בחנות של Steam במחיר של 75 שקלים או במחיר 112.5 שקלים בחבילה יחד עם Age of Empires: Definitive Edition – ודרך נוספת (ואולי הכדאית מכולן) להניח את ידיכם עליו היא במסגרת מינוי ה-Game Pass למחשבים אישיים של מיקרוסופט, אשר מוצע במחיר של 3.8 שקלים בלבד לחודש נסיון ראשון ובמחיר של 19 שקלים מדי חודש לאחר מכן עבור גישה חופשית אל עשרות כותרים שונים.

המפתחת Forgotten Empires מציגה יכולת ונכונות לשיפור מתמיד במוצריה תוך הקשבה לתגובות קהילת השחקנים – וכעת אנחנו מצפים בקוצר רוח למהדורת ה-Definitive Edition הצפויה של Age of Empires השלישי

מתכננים לשחק בו? כבר שיחקתם? בואו לשתף דעות וחוויות בתגובות.

תגיות
Back to top button
Close
Close