ראש בראש: מבחני בטא לשני משחקי פעולה מובילים

2 תגובות

המותג החדש הראשון שיצרה בליזארד מזה עשור וחצי אל מול גירסת ה-MOBA למשחקי Borderlands: שני כותרי פעולה מקוונים מעניינים מאוד נכנסים לשלבי בדיקה סגורים, ואתם מוזמנים להיכנס ולצפות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


העונה הנוכחית היא לא רק עונת השקות המשחקים הגדולות ועונת הגשמים, ההצפות והפסקות החשמל בארצנו הקטנה – מסתבר כי השנה זוהי גם העונה החמה עבור מבדקי אלפא ובטא מקדימים לכותרים הגדולים שממתינים לנו בהמשך הדרך.


אחרי Battlefront, סטריט פייטר 5 ו- שהצליחו להרשים באופן חיובי את מרבית המתנסים בהם – מגיע גם תורם של Overwatch מבית בליזארד ו-Battleborn של Gearbox, שהם שניים ממשחקי ה-FPS המקוונים המסקרנים ביותר שממתינים לנו בשנת 2016.

btov

נתחיל בהצעה של בליזארד. הבטא הסגורה של Overwatch החלה כבר לפני כיומיים, כאשר במפתחת בחרו באופן אקראי משתמשים שיהיו זכאים להיות חלק מהבדיקה מתוך כלל בעלי חשבונות ה-Battle.net. אם הכותר לא הופיע בחשבון שלכם – אז כנראה שלא בחרו בכם. עם זאת, אין צורך לאבד תקווה או להתאכזב יתר על המידה – יש לנו סרטוני משחקיות ארוכים ומפורטים מתוך הבטא עבורכם, ובבליזארד מצהירים כי גל נוסף של הזמנות יגיע בקרוב, אז מומלץ להמשיך ולבדוק את מצבכם בימים הקרובים.

בנוסף לסרטונים, קיבלנו גם את דרישות המערכת הבסיסיות והמומלצות עבור שלב הבטא של Overwatch, ואלה שפויות בהחלט עם מעבד כפול ליבה של אינטל ומעבד משולש ליבות של , בתוספת כרטיס GeForce GTX 660 או כרטיס HD 7950 אשר אמורים להספיק להרצה של המשחק בקצב קבוע של 60FPS ובהגדרות בינוניות.

הדרישות לבטא של Overwatch
הדרישות לבטא של Overwatch

נעבור ל-Battleborn, שגם הוא מהווה מותג MOBA חדש אך מרגיש כמו ספין-אוף של סדרת Borderlands במידה מסויימת, עם הרבה הומור, דמויות צבעוניות ושלל נשקים שונים ומשונים. הבטא של הכותר הזה עתידה להתחיל היום (ה-29 באוקטובר), ואתם מוזמנים לנסות ולהירשם אליה באתר הרשמי. עד שתקבלו תשובה, תוכלו לצפות בכמה מסרטוני המשחקיות שהוצגו לנו במהלך החודשים האחרונים במספר הזדמנויות.

btov1

בדומה לבליזארד, גם Gearbox סיפקה לנו דרישות חומרתיות כלליות עבור הרצה של הבטא, שמעניקות לנו רמז או שניים אודות הדרישות שנראה גם בכותר הסופי, אשר מיועד להיות מושק ב-9 בפברואר 2016 למחשבי ה- ולקונסולות הדור הנוכחי של ומיקרוסופט.

גם הפעם הדרישות נשמעות סבירות למדי, בייחוד בהשוואה למספר כותרים בפרופיל גבוה שהושקו במהלך החודשים האחרונים ודרשו מחשב גיימינג מהשנתיים האחרונות רק בכדי להתחיל לפעול.


הדרישות לבטא של Battleborn
הדרישות לבטא של Battleborn

מי משני הכותרים האלו נשמע לכם מבטיח יותר?

קישורים נוספים