קשה שם בחוץ: Titanfall 2 נמכר כבר עכשיו בחצי מחיר • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשתצרכנות

קשה שם בחוץ: Titanfall 2 נמכר כבר עכשיו בחצי מחיר

משחק הפעולה של זכה לביקורות מחמיאות מאוד, אך נראה כי גם זה לא מנע ממנו להיבלע בין שני כותרים גדולים ומוכרים הרבה יותר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


האם מצבו של Titanfall 2 החדש בכל הנוגע להיקפי מכירות קשה עוד יותר משהנחנו? זו מסקנה שמתבקש מאוד להגיע אליה כעת, כשהמפיצה בכבודה ובעצמה מכריזה על הוזלה של כמעט מחצית ממחירו המומלץ, מ-60 דולר (או יורו) ל-32 דולר (או יורו), פחות מחודש אחרי שהושק.

Titanfall 2 זכה לתגובות חמימות וחיוביות בהחלט הן מהמבקרים המקצוענים והן ממרבית השחקנים, אך השקתו בין 1 ל-Call of Duty: Infinite Warfare פוגעת בו קשות, כך נראה, בשל היותם של השניים האחרים כותרים בז'אנר ומיקוד דומים מאוד, אך עם שמות מותג וקהלי מעריצים מבוססים וותיקים הרבה, הרבה יותר.

גם ציוני ביקורות טובים לא עוזרים ל-Titanfall 2 לפרוח, כך נראה
גם ציוני ביקורות טובים לא עוזרים ל-Titanfall 2 לפרוח, כך נראה

Battlefield 1 זכה לאהדה גדולה מהשחקנים והמבקרים ומסתמן בתור המשחק הנמכר ביותר לשנת 2016 כולה, Infinite Warfare זכה גם הוא לקבלת פנים חמימה יחסית והצליח להפתיע לחיוב רבים למרות ספקנות גדולה שליוותה אותו מהרגע הראשון שבו נחשף – וביניהם נראה שפשוט לא נותר מספיק מקום ונתח שוק עבור Titanfall 2, למרות שעשה הכל נכון.

ההוזלה הגדולה שמגיעה במהירות כה גבוהה ללא ספק מצביעה על כך שהכותר לא נמכר בהיקפים להם קיוו או ציפו ב-EA (בלשון המעטה), ולמרות שמדובר בצעד שללא ספק יעצבן את כל המעריצים האדוקים שבחרו לרכוש את המשחק עוד לפני השקתו או בשבועות הראשונים אחריה – עבור כל אלה שטרם ניסו את Titanfall 2 מדובר בברכה ובהטבה חשובה.

ב-EA Games מתאכזבים - ואתם נהנים
ב- מתאכזבים – ואתם נהנים

רוצים גם אתם לקפוץ על הדיל? כל שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לחנות המקוונת של פלטפורמת ה- יחד עם המשתמש שלכם (או לפתוח משתמש חדש, במידה ולא עשיתם את זה בעבר), לרכוש את הכותר שמתומחר ב-40 יורו או 40 דולר (בהתאם למיקום הפיזי ממנו האתר מחליט שאתם גולשים), להזין במעמד הרכישה את קוד הפרומו 'TITAN20' – ולהנות מהנחה נוספת של 20 אחוזים, שמביאה את העלות לרמה של 32 יורו או 32 דולר, כ-135 שקלים וכ-125 שקלים בהתאמה. תהנו!


תגיות

2 תגובות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close