גיימינג - לטובת נפגעי השריפות באוסטרליה • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

גיימינג – לטובת נפגעי השריפות באוסטרליה

המיזם החדש של הוא כזה שבלתי אפשרי להתעלם ממנו – ערימה של כותרים בשווי מלא של יותר מ-400 דולר יעלו לכם 25 דולר בלבד, וכל ההכנסות מועברות לארגוני צדקה

אנחנו אוהבים לספר ולהמליץ לכם על כותרים חינמיים או כותרים שנמכרים בשבריר מהמחיר הרגיל שלהם כאן באתר – אך הפעם נראה כי מדובר ביותר מסתם דיל משתלם ומוצלחת, אלא בדרך מקורית ומעניינת לגייס כספים לסיוע עבור אלו שזקוקים לכך בצורה בלתי רגילה.

באתר ה- השיקו את מיזם ה-Humble Australia Fire Relief Bundle – עם 29 משחקי שונים שיהיו שלכם בעבור תשלום התחלתי של 25 דולר בלבד (כ-3 שקלים בלבד לכל אחד, כאשר חלק מהם נמכרים בעלות גבוהה פי 10 בימים כתיקונם), אשר יועבר במלואו לארבע ארגוני צדקה המכוונים כעת לסיוע בהצלת בני אדם ובעלי חיים שנפגעו בשריפות הענק המשתוללות באוסטרליה כבר יותר מחצי שנה והביאו למותם של 30 אנשים ועשרות מיליוני חיות.

רוצים לסייע לאוסטרלים ולא ממש יודעים איך? זו יכולה להיות נקודת התחלה טובה

אם תחליטו לשם כ-90 שקלים לערך (או יותר, לפי ההעדפה האישית שלכם) עבור חבילת המשחקים, תוכלו לבחור לחלק את הסכום בין ארגון ה-World Wildlife Fund, הצלב האדום האוסטרלי והארגונים WIRES ו-RSPCA – עם הסברים קצרים בעמוד המיזם אודות הפעולות של כל אחד מהם שיעזרו לכם לבצע החלטה.

Hand of Fate 2

בין המשחקים הבולטים בחבילה ניתן למצוא לא מעט מאלו שנוצרו בידי מפתחים מאוסטרליה עצמה אשר התגייסו למטרה, אבל גם כאלו שמקורם במדינות אחרות כמובן – כותר האסטרטגיה Armello, משחק התפקידים הייחודי Hand of Fate 2, משחק הנהיגה המצליח Euro Truck Simulator 2, משחקי הפלטפורמה Duck Game ו-Hollow Knight ומשחק הפעולה הטקטי בתורות Satellite Reign הם רק חלק מהרשימה, כך שסביר בהחלט להניח כי כל אחד ואחת יוכלו למצוא משהו שמעניין אותם בתוך המגוון.

Euro Truck Simulator 2

חבילת המשחקים הזו תהיה זמינה למשך יומיים נוספים, עד לשעות הערב ביום חמישי ה-23 בינואר – כאשר עד עתה נאספו בהצלחה יותר מ-1.4 מיליון דולר תודות לרכישות שביצוע מעל ל-50,000 חובבי משחקים ברחבי הרשת. מתכננים להצטרף אליהם ולתרום? בואו לשתף בתגובות.

Hollow Knight

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

עדכון: חבילת משחקים נוספת במיזם שמוצעת בימים אלה תאפשר לכם ליהנות משבעה משחקים מרגיעים ונעימים במיוחד – במחיר כולל של 10 דולר בלבד, פחות מ-40 שקלים כולל עמלת ההמרה הצפויה.

בעבור תשלום זה תקבלו גישה אל MagiCat, Evergarden, Niche – a genetics survival game, Equilinox, Ultimate Chicken Race, Samorost 3 ולהיט האינדי הגדול Stardew Valley – כל אלו זמינים הן עבור מערכות והן עבור מערכות MacOS, עם חמישה מתוך הרשימה שזמינים גם למערכות .

קתרזיס דיגיטלי לפניכם – בזיל הזול

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

לכל הדילים והמבצעים האחרים ב-HWzone לחצו כאן

עדכון 2: חבילת משחקים נוספת זמינה במחיר תחרותי ביותר עכשיו – משחק האסטרטגיה העמוק והממכר Europa Universalis 4 זמין ביחד עם עוד 6 חבילות DLC במחיר מגוחך של דולר אחד. רוצים את המשחק יחד עם לא פחות מ-17 תכנים מוספים (מתוך מעל ל-40 קיימים, ראוי לציין) רשמיים שנוצרו עבורו? את זה תוכלו לקבל בעבור תשלום של 17 דולר, כאשר את כל הסכום תוכלו לבחור להעביר אל ארגון ה-World Wildlife Fund או אל קרן ה-Wikimedia לפי בחירתכם.

משתלם בהחלט, גם אם אתם לא מחשיבים את עצמכם מכורים למשחקים היסטוריים גרנדיוזיים שכאלה.

חבילה דומה לזו שמוצעת כאן בעבור 17 דולר, או 60 שקלים לערך, עולה מאות רבות של שקלים בחנות של Steam

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

תגיות
Back to top button
Close
Close