שלושה משחקים להתנסות חינמית: מבצעי סוף השבוע ב-Steam • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

שלושה משחקים להתנסות חינמית: מבצעי סוף השבוע ב-Steam

בואו להתנסות במשחק תפקידים המוני ובמשחק אסטרטגיה בחינם – ולבחון מבצעים גדולים עבור כותרי העדכניים ורבים אחרים

סוף שבוע חדש הגיע – ואיתו עוד מאות הנחות על משחקים בולטים, וכמו כן הזדמנויות לנסות כותרים אחרים חינם אין כסף (לזמן מוגבל).

השבוע, תוכלו לבחון את משחק ה-MMORPG המוצלח (יחסית) Conan Exiles ללא עלות כלל ב-36 השעות הקרובות, עד לשעות אחר הצהריים ביום שני (ה-23 בספטמבר) – ואם תתמכרו לחוויה תוכלו לרכוש את משחק הבסיס בחצי המחיר עם עלות של 79.97 שקלים, וגם להוסיף לכם את חבילת ה-DLC של השנה הראשונה עם ארבע תוספות תוכן בעבור 88.68 שקלים.

Conan Exiles

בנוסף, תוכלו לבדוק חינם גם את משחק האסטרטגיה בזמן אמת Conan Unconquered, שאף זכה להיפרד מהגנת ה- שלו בימים האחרונים לרגל השקת עדכון חינמי משמעותי – ויכול להיות שלכם לתמיד במחיר מקוצץ של 51.76 שקלים.

Conan Unconquered

למבצעים ודילים נוספים לחצו כאן

ניתן לשחק חינם גם במשחק ההישרדות-אימה Dead by Daylight, עם אפשרות לרכוש אותו לתמיד בחצי מחיר (36.97 שקלים) ועם הנחות של 40 אחוזים על מגוון חבילות התוכן שנוצרו עבורו (ומוסיפות דמויות מאיימות מיצירות אימה מפורסמות מעולם הטלוויזיה והקולנוע) – הכל לרגל השקת חבילת DLC טרייה בהשראת סדרת הלהיט של נטפליקס, Stranger Things.

Dead by Daylight

כל משחקי סדרת Tomb Raider זוכים להנחות של עד 90 אחוזים ממחירם המקורי, וזה כולל את Shadow of the Tomb Raider משנה שעברה במחיר של 74.23 שקלים או במחיר 126.69 שקלים ל-Croft Edition המקיפה שכוללת את תכני ה-Season Pass המוספים של הכותר, Rise of the Tomb Raider יחד עם חבילת ה-Season Pass שלו בעבור 33.74 שקלים ו-Tomb Raider המאותחל המעולה משנת 2013 במחיר של 16.64 שקלים בלבד לחבילת Game of the Year עם כלל תכני ה-DLC שנוצרו עבורו.

בנוסף, תוכלו לבחור בחבילת Tomb Raider השלמה עם כל משחקי הסדרה מתחילת דרכה (כולל משחקי הספין-אוף ותוספות ה-DLC השונות), מינוס Shadow of the , במחיר כול לשל 151.01 שקלים.

Shadow of the Tomb Raider

אספתם את טרילוגיית משחקי Arkham של באטמן חינם מחנות ה-Epic Store? ברכות – תוכלו להוסיף לה את "האח החורג" והמוצלח Arkham Origins (שעוד לא הגיע אל החנות המתחרה) ברבע ממחירו, 18.48 שקלים בלבד.

Batman: Arkham Origins

גרסת ה-Master Collection השלמה של משחק האסטרטגיה המוערך Company of Heroes 2, שכוללת את כלל ההרחבות והתוספות עבורו, זמינה בפחות מעשירית מחירה המקורי – 33.59 שקלים.

משחק האקשן-פלטפורמה הדו-מימדי הקשוח Death's Gambit שהושק במקור לפני שנה זמין בחצי המחיר – 36.97 שקלים.

Death's Gambit

חבילה שכוללת את Watch_Dogs הראשון ואת Watch_Dogs השני (בגרסאות הבסיס שלהם) מוצעת במחיר של 85.95 שקלים – ואם תרצו תוכלו לרכוש את הגרסה המלאה והשלמה של Watch_Dogs בנפרד בעבור 39.8 שקלים, ואת ה-Gold Edition השלמה של Watch_Dogs 2 במחיר של 119.7 שקלים.

חבילת משחקי Rainbow Six מעניינת שכוללת את Rainbow Six Lockdown הבינוני, את Raibow Six 3 הקלאסי והאיכותי בגרסת ה-Gold Edition שלו יחד עם חבילת ההרחבה, את צמד משחקי Rainbow Six Vegas ואת Rainbow Six Siege העדכני והמצליח מאוד (בגרסת הבסיס הסטנדרטי שלו, ראוי לציין) – זמינה במחיר של 107.2 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא בחנות של Steam

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close