צפו: הפלייסטיישן 4 וקילזון מככבים בטלוויזיה האמריקאית

6 תגובות

מתים לשים את הידיים על ה-PS4? אולי אתם לא תוכלו, אבל ג'ימי פאלון כן. מנחה תוכנית האירוח התנסה בקילזון Shadowfall (אותו שלב שראינו במסיבת העיתונאים של סוני) וזה נראה כאילו הוא עדיין לא למד איך לשחק, למרות היותו "גיימר"

לאחר שנגרמה מסיבת העיתונאים של סוני, בה נחשפה ה- לראשונה, החלו לעלות ספקולציות למיניהן – האם כל הדמואים שהוצגו היו מתוסרטים? איך הקונסולה תתפקד עם מעמסה כה כבדה של גרפיקה? וכך הלאה. החבר'ה בסוני לא חיכו יותר מדי, ולאחר יומיים הביאו את ה- לתוכנית האירוח של ג'ימי פאלון, סלבריטי שידוע בחיבתו למשחקים ואף כגיימר (אם כי ניתן להטיל ספק במיומנות שלו בתור אחד).

כך או כך, הוא זכה להתנסות בקונסולה, וליתר דיוק – באותו שלב מתוך קילזון Shadowfall שראינו במסיבת העיתונאים. התוצאה? המון צעקות, המון אי-יעילות בזמן קרב, והמון אינטיליגנציה מלאכותית לא כל כך אינטיליגנטית.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אם כן, המשחקיות החיה הראתה לנו שהדמו שהוצג לא היה מתוסרט (חוץ מקטעי ה-Quick Time Events בכל מקרה), ושהגרפיקה אכן מרונדרת בזמן אמת. ראינו גם כי הסביבה לא כל כך פתוחה ולא יהיה יותר מדי מקומות להסתובב בהם בתוך השלבים (לפחות לא לפי איך זה נראה עכשיו) אבל עם עלילה חדשה, גרפיקה מדהימה וסביבות פתוחות יותר בכל מקרה מהמשחקים הקודמים – מצפה לנו משחק לא רע בכלל.

מה איתכם? לא יכולים לחכות לשמוע עוד על קילזון Shadowfall? או שאולי הסדרה נהייתה ג'נרית מעבר לגבולות הטעם הטוב? שתפו אותנו בתגובות!