צמד חמד: משחקים מעולים ב-Epic Store - חינם לכולם • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

צמד חמד: משחקים מעולים ב-Epic Store – חינם לכולם

הכתבה המקורית: אתם כבר מכירים את השיטה – אם יש לכם חשבון בחנות הדיגיטלית העולה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס אל הכתבה הזו ולפנק את עצמם בעוד צמד כותרים איכותיים מהשנה שעברה

עם כל הכבוד (ויש ממנו) למבצעים העסיסיים שמתפרצים להם מכל עבר כעת – לקבל דברים בחינם זה כנראה נעים ומעניין יותר מכל הנחה באשר היא, ולשמחתנו יש לנו את ה- שממשיכה לספק לנו את ההרגשה החמימה הזו מדי שבוע מאז תחילת השנה.

עד יום חמישי הקרוב, ה-14 בנובמבר, תוכלו לקבל זוג משחקים איכותיים מהתקופה האחרונה בעלי שווי כולל רשמי של 32 דולר – חינם לחלוטין.

Ruiner הוא משחק פעולה ברוטאלי עתידני שמשוחק ממבט עליון והושק במקור בספטמבר 2017, עם ציונים סבירים מצד המבקרים וממוצע שעומד על 75 מתוך 100 לגרסת ה-PC באתר Metacritic ובעיקר עם תגובות טובות מאוד מהשחקנים עצמם אשר זיכו אותו בהצלחה בלתי מבוטלת (בין 200,000 ל-500,000 משתמשים שהוא נמצא בבעלותם ב-, בהתבסס על נתוני SteamDB).

Ruiner

Nuclear Throne הוא משחק יריות ממבט עליון בסגנון Rougelike (עם דגש על אלמנטים שמשתנים רנדומלית בכל נסיון חדש) שהושק בסוף שנת 2015 – וזכה בהצלחה גדולה עוד יותר מזו של הכותר בפסקה הקודמת עם ממוצע ביקורות של 88 מתוך 100 ב-Metacritic וגם 96 אחוזי ביקורות חיוביות ב- בהתבסס על דעות של יותר מ-7,700 משתמשים אשר רכשו את יצירת האינדי המוזרה והמיוחדת הזו.

עכשיו אתם תוכלו להצטרף אל כל אותם אוהדים בכמה קליקים בודדים ומבלי להשתמש בכרטיס האשראי כלל – כל שצריך הוא רק רישום חינמי אל החנות של , במידה ועדיין לא נרשמתם אליה עד כה.

Nuclear Throne

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחקים החינמית ב-Epic Store

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

אחרי שמועד האיסוף האחרון עבור צמד המשחקים הללו יסתיים – יהיה זה משחק הפעולה והפלטפורמה המאתגר The Messenger משנה שעברה שיחליף אותם, כשגם הוא אוחז בממוצעי ביקורות איכותיים ויוקרתיים מכל פינה. גיימינג נעים!

עדכון: The Messenger זמין חינם לכולם מעכשיו ועד יום חמישי בשבוע הבא (ה-21 בנובמבר) – ואחריו בתור מחכה משחק האסטרטגיה והטקטיקה Bad North.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-Epic Store

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close