פיצוצים ונהנים: צפו בסרטון המשחקיות הראשון של Just Cause 3 • HWzone
גיימינג

פיצוצים ונהנים: צפו בסרטון המשחקיות הראשון של Just Cause 3

משחק העולם הפתוח עם הכי הרבה C4 וירטואלי בסביבה מוצג לראשונה בתנועה, בדרך למסכינו לקראת סוף השנה הנוכחית, והוא נראה מעולה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


המשחק השלישי בסדרת Just Cause לקח את הזמן בחדרי הפיתוח – אפילו משחק "מקס הזועם" של אותם מפתחים נחשף בטריילר משחקיות מוקדם יותר – אבל בסוף זה קרה. צפו בטריילר הבא לטעימה ראשונה, מלאה כצפוי בפיצוצים באוויר, בים וביבשה, של ההמשך למשחק העולם הפתוח (ומשחק השנה של מייקל ביי) מ-2010. הסרט מורכב כולו מקטעי משחקיות:

Just Cause המקורי, מ-2006, היה בין ראשוני משחקי הפעולה בעולם פתוח המודרניים; המשכו, ארבע שנים מאוחר יותר, כלל את אחד מעולמות המשחק הגדולים והמרשימים ביותר גרפית בז'אנר. ב-Just Cause 3 שוב מוצנח הסוכן ריקו רודריגז אל תוך מדינה פיקטיבית שסובלת תחת עריץ מושחת והצבא הפרטי שלו, הפעם אי ים תיכוני בסגנון יווני ובשם מדיצ'י, ומקבל צ'ק פתוח לשימוש בכל נשק, חטיפת כל כלי , שיט וטיס ופיצוץ כל מבנה באי בדרך לארגן בו הפיכה.

לטריילר אין הרבה סיפור לספר לנו, לא דבר בלתי צפוי מקדימון למשחק Just Cause, שהוא כמו הגרסה הפחות מתוחכמת ויותר אנרגטית של משחקי פאר קריי. המשחקים הקודמים בסדרה השקיעו פחות בדמויות מעניינות ודקויות עלילתיות והרבה יותר במבחר רכבים, כלי ואביזרים מיוחדים – ובראשם החבל שניתן לשגר לחיבור כל שני אובייקטים בעולם המשחק, אפקט יעיל ולרוב גם קומי – שביחד עם המנוע הפיזיקלי מספקים לשחקן הזדמנויות יצירתיות לחולל הרס.

Just Cause 3

 על Just Cause 3 אנחנו יודעים שמפת המשחק שלו תהיה בערך בקנה המידה של המשחק הקודם, עם שטח מרשים של 1000 קמ"ר, ושזו מבטיחה להיות עשירה יותר בתוכן ולראשונה בסדרה גם לכלול מרכיב תת-קרקעי. עוד מובטח שיפור בבינה המלאכותית, בעיקר ביכולת שלה להגיב לטקטיקה ולציוד בהם משתמש השחקן ביעילות; חוסר האתגר שהציג ה-AI היה, לצד דלות העלילה וחוסר הגיוון במשימות, מנקודות הביקורת העיקריות שהופנו כלפי Just Cause 2.

Just Cause 3, המפותח למחשב, PS4 ו-, יושק על פי התוכניות לקראת סוף השנה בהפצת Square-Enix.

Just Cause 3


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close