פינוק לסוף שבוע חורפי: שני משחקים חדשים חינם • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

פינוק לסוף שבוע חורפי: שני משחקים חדשים חינם

חנות ה- Store וחנות ה-Humble Store מספקות לכם עיסוק לימים בהם אין רצון עז במיוחד לצאת מהבית

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


יושבים לכם ספונים בביתכם ומחפשים דרך מקורית להתחמם ולהעביר את הזמן? יש לנו שתי הזדמנויות כאלה עבורכם כעת, בייחוד אם אתם מחבבים משחקים שלא עולים לכם שום דבר.

החלוקה המשולשת המעולה עליה סיפרנו לכם בשבוע שעבר בחנות של חברת הסתיימה – ואותה מחליפה חלוקה של כותר הפלטפורמה המרהיב למראה Sundered: Eldritch Edition.

יצירת ה-Metroidvania הזו הושקה במקור בשנת 2017, זכתה לתגובות חיוביות ברוב המוחלט של המקרים ומוצעת כעת חינם לכל הרשומים לפלטפורמה – במקום מחיר מלא של 20 דולר, או 73.95 שקלים אצל המתחרה . ההצעה הזו תהיה זמינה עד ליום חמישי בשבוע הבא, ה-16 בינואר, אז תוחלף בכותר הפלטפורמה הבלתי רגיל Horace.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Epic Games Store

Sundered: Eldritch Edition

לכל הדילים והמבצעים האחרים ב-HWzone לחצו כאן

גם ב-Sundered ניתן לשחק בשיתוף פעולה יחד עם עד שלושה חברים – וגם המשחק החינמי הבא, Headsnatchers, אשר מחולק באופן חופשי לרשומים אל פלטפורמת ה-Humble Store וה-, נוצר על מנת ליהנות ממנו יחד עם חברים. בכותר הזה שהושק רשמית רק לפני כחודשיים יהיה עליכם לחטוף את הראש של דמויות היריבים שלכם ולהשתמש בו לשלל מטרות מוזרות…לפני שמישהו יקדים אתכם ויחטוף את הראש של הדמות שלכם.

את Headsnatchers תוכלו לקחת באופן חופשי עד ליום שני הקרוב, ה-12 בינואר – במקום לשלם על כך מחיר מלא של 15 דולר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Humble Store

עדכון: נראה כי המלאי החינמי נגמר מוקדם מהמיועד, וכעת אי אפשר עוד להשיג את Headsnatchers חינם (אלא רק בחצי המחיר – 7.5 דולר). מקווים שהספקתם לחטוף אותו בזמן!

Headsnatchers


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close