פינוק לסוף השבוע: שני משחקים חינם לגמרי • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

פינוק לסוף השבוע: שני משחקים חינם לגמרי

כותר אימה וכותר אסטרטגיה בחלל מצפים לכם חינם מעכשיו ולתמיד בשתי חנויות מקוונות שונות – רק אם תהיו זריזים מספיק

עוד סוף שבוע ועוד משחקים חינמיים ממתינים לכם בפינות שונות של המרשתת – כשאנחנו דואגים כמובן לרכז עבורכם את המידע במקום אחר על מנת שלא תפסידו שום צ'אנס.

בפלטפורמת ה- וה-Humble Store מוצע ללא עלות כלל משחק האסטרטגיה וה-4X (ר"ת eXplore, eXpand, eXploit, and eXterminate) בחלל Endless Space משנת 2012 בגרסתו המלאה, יחד עם חבילת הרחבה בשם Disharmony.

הכותר הממכר יוצע חינם למשך היממה הקרובה לרגל השקת חבילת הרחבה טרייה עבור פרק ההמשך Endless Space 2 אשר הושק במקור בשנת 2017 – כל מה שצריך הוא להיכנס עם המשתמש שלכם (או ליצור אחד חדש חינם) וללחוץ על הלינק – ולא לשכוח להפעיל את המשחק בספריית ה- שלכם עד לסוף החודש הנוכחי, שכן תוקפו של אותו קוד שתקבלו יפוג לאחר מכן.

Endless Space Collection

לחצו כאן למעבר אל עמוד החלוקה החינמית ב-Humble Store

למבצעים ודילים נוספים לחצו כאן

במקביל, ב- מוצע עד ליום חמישי בשבוע הבא (ה-19 בספטמבר) משחק המתח והאימה הפסיכולוגי Conarium – חינם לתמיד עבור אלו שיוסיפו אותו אל הספרייה הדיגיטלית שלהם בפרק הזמן הזה, במקום מחיר מומלץ רשמי של 20 דולר.

מה שמעניין לא פחות, ואולי אפילו יותר, מהכותר החינמי הנוכחי הוא ההבטחה המסתורים של ה-Epic Store להציע משחק או משחקים חינמיים בכיכובו של האביר האפל, באטמן, החל מיום חמישי בשבוע הבא – מבלי לציין באיזו יצירה או באילו יצירות מדובר, כאשר כדאי לציין כי נכון לעכשיו הפלטפורמה המקוונת הצעירה של אינה כוללת אף כותר של המותג. במילים אחרות – גם בשבוע הבא מצפות לנו הצעות מסקרנות בהחלט ללא עלות!

Conarium

לחצו כאן למעבר אל עמוד החלוקה החינמית ב-Epic Store

חושבים שאתם מנחשים איזה משחקים בדיוק עומדים לנחות ב- בשבוע הבא, ומי מהם יוצע חופשי לכל הגיימרים הרשומים?

תגיות

תגובה אחת

  1. ברור שזה יהי BATMAN Batman: The Enemy Within
    ואם יהיו נדיבים או שהתקציב יאפשר אז אין סיבה שלא נקבל את ARKHAM ASYLUM

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close