עתיד משחקי הענן של סוני: שחק-כפי-יכולתך ב-20 דולר לחודש

2 תגובות

ממש לא בטוח שהשירות הזה יהיה רלוונטי בארצנו הקטנה בעתיד הנראה לעין, אך למרות זאת אנחנו ממשיכים לעקוב בעניין רב אחרי מיזם ה-PlayStation Now של סוני, מחזיקים אצבעות ומקווים להיות מופתעים לטובה.

עתה, לאחר מעל לשנה של בדיקות סגורות ופתוחות, שירות הזרמת המשחקים הישירה של היצרנית היפנית סוף סוף יוצא לדרך מסחרית משמעותית – ועם תג מחיר שמצליח להפתיע אותנו לטובה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עם היצע שמוגבל כרגע לקצת יותר מ-100 כותרי PlayStation 3, שירות ה-PS Now יוצע (תחילה רק לבעלי קונסולות PlayStation 4 אך בהמשך גם לבעלי מכשירים אחרים התומכים בפלטפורמה החדשנית) בתוכנית בלתי מוגבלת שנושאת תג מחיר של 20 דולר לחודש, או 45 דולר לתקופה של שלושה חודשים.

לא מדובר במחיר מציאה לכאורה (לשם השוואה, שירותי הזרמת של חברות כגון ו-Hulu Plus מתחילים בעלות של 8 דולר בחודש), אך מדובר בהצעה הרבה יותר משתלמת ממחיר של בין דולרים בודדים לכמה עשרות דולרים בודדים עבור כל כותר וכותר, עליו דיברו בסוני בעבר בהקשר לשירות.

psnaycp

בנוסף, התקווה היא שבאופן טבעי ספריית המשחקים והיכולות ימשיכו להשתדרג ולהתפתח ככל שיעבור הזמן, כך שההצעה הבלתי מוגבלת תוכל להפוך ליותר ויותר אטרקטיבית – תשלום אחד לשימוש במספר מכשירים במקביל למשל, תוספת של מיטב כותרי ה-PSOne וה-PS2 לספריית ההזרמות, שיפור קצב התצוגה והאיכות הויזואלית וכמובן גם התרחבות למכשירים כגון , , טלוויזיות ודומיהם להם מעולם לא הייתה גישה לספריית כותרי הקונסולות הענפה.

אין ספק שההצעה הנוכחית של היא צעד בכיוון הנכון – כעת נותר לנו רק לקוות שאחריו יגיעו עד צעדים חיוביים, ובהקדם.